Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért álmos egész nap a gyerekem?

Miért álmos egész nap a gyerekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne kérdésem, hogy mitől lehet álmos a nap 24 órájában 14 hónapos lányom. Éjszaka ébredés nélkül alszik 10-11 órát, napközben egyszer 3 órát. Ennek ellére állandóan dörzsöli a szemét, szopja az ujját, látom rajta, hogy álmos. Csak ül, és csukódik le a szeme, de nem alszik el. Az álmosság miatt nyűgős, egész nap nyafog, kibirhatatlan. Szerintetek mit tegyek?
2017. febr. 24. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vashiány?
2017. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát vigyem orvoshoz :/
2017. febr. 24. 16:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen én is a vashiányra tippelek.

Vidd orvoshoz, az a biztos!!!

Lehet nincs is gond. De egy kivizsgálás nem árt!

2017. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hétfőn elviszem! Ilyenkor vért vesznek tőle?
2017. febr. 25. 15:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, vért vesznek. Így meg tudják állapítani, hogy milyen dózisú vaspótlásra van szükség - ha arról van szó egyáltalán, de szerintem igen.


Addig is adj neki magas vastartalmú ételeket, mindent, ami zöld, sóska, spenót, zöldborsó, valamint mehet a pulyka, tengeri halak, máj, főtt tojás sárgája. Ebben a korban ezeket eheti, és kell még hozzá folsav meg c-vitamin, hogy a vas jobban felszívódjon.

2017. febr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk orvosnál, megállapították, hogy középfülgyulladása van... Kapott antibiotikumot, ma reggel adtam neki a 3.at, és már semmi baja. Eszik rendesen, és már nem álmos. Úgy tűnik ez volt a gond.
2017. febr. 28. 11:27
 7/7 anonim ***** válasza:
szegény, fájhatott neki. Jó, hogy kiderült. Jobbulást!
2017. febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!