Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Komoly, hogy aki a hátán...

Komoly, hogy aki a hátán cipeli kendőben a 3 éves gyerekét, az jó megoldás, de aki beleülteti a babakocsiba, az életképtelen gyereket nevel?

Figyelt kérdés

Már több ilyen kérdést olvastam, és szinte mindenhol ez volt a kollektív vélemény.

Mitől jobb a háton cipelés? Illetve itt mindenki másfél éves gyereke órákat tud gyalogolni? Vagy csak az állítja, hogy nem kell a babakocsi, aki autóval jár ajtótól ajtóig?



2017. márc. 4. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Ugyanezt akartam írni ahhoz a kérdéshez, de végül nem fárasztottam magam.

Az én 1,5 éves gyerekem még sokáig fog babakocsizni, lévén most indult csak el önállóan 18 hónaposan.

Pont most veszünk neki új kocsit is, mert a régit kinőtte, kényelmetlen neki (92-es ruháknál jár).


Hogy hány és hány rosszalló tekintetet fogunk kapni, magasról le.

Főleg mivel már 10 hónapos korában is volt aki beszólt, mert magas baba plusz hosszú göndör hajú is, idősebbnek nézik. :)

2017. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Azért a 3 éves, már ovis, igen fura ha valaki babakocsiban tolja. Kendőbe se raknám természetesen, jöjjön a lábán.
2017. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Azért a 3 éves nem másfél éves...

Amúgy nem,én nem jártam autóval ajtótól ajtóig,hanem buszoztunk meg sétált sokat másfél évesen már,pedig csak 15,5hónaposan indult el. Leültünk,meg néha felvettem kicsit.

És nem hordoztam nagyon,sőt 3hónapos kora után sose. A picit is heti egyszer viszem abba amig szembe átmegyünk az oviba a naggyal. És őt se fogom cipelni.

2017. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Én sokat hordoztam, és sokat babakocsiztunk is. Mikor melyik volt a praktikusabb.

Egy 3 éves gyerek hurciban és babakocsiban is Nekem fura.


1 évesen már biztonsággal járt a lányom. Kb 14 hónapos korától egyszerűen nem hajlandó egyikbe sem beülni.

Már elmúlt 1,5 éves. Ha elfárad, megálunk, nagyon ritkán felveszem kézbe ha sietünk.

De már a hétvégén kismotorral voltunk sétálni.

És valóban tud pihenés nélkül szaladgálni odakint 1,5 órát is egyben. Tehát akkor simán gyalogolni is tudna ennyit...

2017. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Snorri ***** válasza:
43%
2,5 évesen tettük le a babakocsit. Letojom, hogy ki mit gondol. 3 km a város, busz alig. Engem nem zavar, ha elfárad, Én kisgyereknek tekintem, nem kiskatonának. Nem fog jönni, hanem akar. Tudom, csak nevelés kérdése, mint minden, hiszen nem emberek, személyiséggel, hanem programozható biorobotok. :-)
2017. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én sem értem, hogy miért kellene akár egy 3 évesnek órákat gyalogolni. Egy felnőttnek is fárasztó.

Sétálni mi sem babakocsival megyünk, de ha pl fél napra bemegyünk a városba (mert nálunk annyi, ha tömegközlekedéssel megyünk, megnézünk valamit, elintézünk valami, aztán vissza), akkor nem fogom a fele időben cipelni, mert nem hajlandó tovább menni.

Megálltok pihenni? Biztos az én fiam nem alkalmas erre, de neki nem lenne elég, hogy leülünk a padra 5 percre.

A játszótéren ő is szaladgál órákat, az más. Ha unja magát, magyarázhatsz neki, hogy tudsz te még menni.

Én inkább elviszem a babakocsit, amibe bele is tudok pakolni, minthogy a csomagot is vigyem meg őt is.

Az én fiam nem az a duracell-nyúl fajta.

2017. márc. 4. 21:51
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
2 évesen már nem volt babakocsizás egyátalán bölcsiböl lábán jött haza ,ha messze mentünk autoval mentünk a férjemel,ha elfáradt férjem felvete kezébe és hozta,de buszal is utaztunk ha kellet .kismotor is volt azal is tudtunk haladni .
2017. márc. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, csak azt mondd meg nekem, hogy mivel egyszerűbb kézben vinni a gyereket? És ha a férjed nincs ott?

Inkább cipelitek, csak ne üljön babakocsiba?

2017. márc. 5. 22:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vitem kézbe tartosan max 100-200 métert mert már akkor sem birtam el utána jött megint lábán.
2017. márc. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%

Egy 3éves lustaság miatt ül be a kocsiba,nem mert elfáradt...

Mellesleg b.romira nem kénYelmes buszra szállni babakocsival,csomagokkal meg gyerekkel. Még mindig kényelmesebb leülni 10percet,vagy cipelni pár métert.

2017. márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!