Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beutotte a fejet! Baj lehet?

Beutotte a fejet! Baj lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb 1,5-2 honapja a fiam (akkor 13 hos) letancolt a kanaperol es fejre esett. Siras volt de semmi mas nem, egy kis pirosodast lattam csak. Kesobb se volt panasz, mai napig sem. Par napja levagtuk a hajat, kis tusisre es most vettuk eszre hogy ahol anno megutotte most egy kis melyedes van! Mitol lehet az? El vigyem orvoshoz megnezetni vagy mar felesleges? Nagyon jobaz egeszsege es nagyon okos, ugyes latszolag semmi gond nincs de nem igazan tudom hogy pontosan mi az a melyedes? Tulaggodom? Parom szerint igen, valaki hasonlo cipoben?

#fej #Beutotte
2017. márc. 5. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha akkor nem volt baj,attól még lehet valami sérülés,bár nem biztos!Én elvinném dokihoz!Tudod az anyai megérzés sosem hazudik!Inkább 100X feleslegesen vidd orvoshoz,mint egyszer nem amikor tényleg kéne!
2017. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd el! Ha kiderül, hogy nincs semmi baj akkor legalább megnyugodhatsz, de ha baj van az derüljön ki minél hamarabb hogy segíthessenek rajta!
2017. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Puklin nem csodálkoznék, de a mélyedés azért furcsa. Semmi gond nem lesz belőle, ha elviszed.
2017. márc. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt apai megérzés van... :)

Inkább vigyétek el feleslegesen, mint hogy baj legyen.

2017. márc. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! Nem lett semmi gond ugy nez ki, bar ezek az angol orvosok erdekesek... Ranezett, picit megnyomkodta es ennyi... Azt mondta nem lesz gond. Biz benne hogy tudta is mit csinal. Egyebkent igen, most apai megerzed volt :)
2017. márc. 9. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!