Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák akiknek nincs a...

Anyukák akiknek nincs a gyereke beoltva kullancs ellen. Befújjátok őket oviba-suliba indulás előtt? Vagy ha csak vásárolni mentek gyalog?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem, sőt kertes házban lakunk, de soha nem volt egyik gyerekben se kullancs. Egyébként iskolába nem füves-bokros részeken át járnak... ui. a kullancs nem a fákról esik az ember nyakába, hanem alulról mászik fel...
2010. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kullansc ellen nincs oltás, csak agyhártyagyulladásra. Attól még Lyme-kórt kaphat. Átvizsgálni, kiszedni! Kiütést figyelni még egyhónapig!Akkor nem lesz baj.

Nme a bozótoson mentek át..én csak kirándulásra fújnám, vagy ha tudom, h tényleg nagyon sok van.

2010. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Benned hány kullancs volt az elmúlt tíz évben? Bennük se lesz több.Csak jársz néha gyalog!Fürdésnél átvizsgálnám, kiszedném. A kullancsirtó is méreg, nem mindennapos hazsnálatra való.
2010. máj. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy fújnám, ennyi erővel a légszennyeződés miatt oxigén maszkba is lehetne őket járatni, viszont kirándulás előtt lefújom a gyereket és magunkat is kullancs elleni spryvel ..pl két hete voltunk a bakonyban egy erdőben..a nadrágom száráról legalább 20 kullancsot takarítottam le..a gyerek megúszta...de az egy erdő!
2010. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!