Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis kisfiad vitt ma valamit...

Ovis kisfiad vitt ma valamit a kislány csoporttársainak?

Figyelt kérdés
Ovi, nőnap

2017. márc. 8. 08:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen virág mintás kiscsokit
2017. márc. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Csak az óvónéniknek vitt egy doboz bonbont. De majd úgyis együtt eszi meg a csoport a többi ajándékkal.
2017. márc. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Igen, egy doboz Milka valogatast. Odaadta az ovoneninek, hogy osszak szet a tobbi ovoneni es a kislanyok kozott.
2017. márc. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak az óvónéniknek vitt 1-1 szál virágot.
2017. márc. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
31%
Kislányoknak milyen alapon vinne már ? Nőnap van és egy kiskorú maximum csak lány. Nekik a gyereknap való ajándékozásra. Miért mondom ezt ? Olvastam néhány kommentet arról, hogy egy fiú sem érdemel semmit férfi napon, mivel mégcsak gyerek. Legyen elég neki a gyereknap. Ennyi erővel miért járna egy lánynak nőnapon bármi is ? Ennyire ne legyenek már egyesek gusztustalanul feministák. Természetesen csak az óvónő kapott ajándékot.
2017. márc. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
37%
Nem, én sem várok ilyesmit, nem ünnepeljük a nőnapot, felesleges.
2017. márc. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
31%
Hol van ferfinap? Magyarorszagon nincs.
2017. márc. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
39%
Van férfinap : november 19. És igen, Magyarországon is van. Méghozzá 2009-től. Apák napja is van. Magyarországon ezeket nem reklámozzák, de attól még van.
2017. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
46%
Dehogy vitt. Az óvónőknek sem viszünk semmit. A lányok még gyerekek. Az óvónők meg nem érdemelnek semmit nálunk.
2017. márc. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Kaptak csokit az óvónők és a lányok is.

Az apáknapját ünnepeljük. Férfinapról még nem hallottam. Talán kicsit reklámozni kellene, de nem sok üzlet van benne. Valentin, nőnap a virágosoknak kedvez. Férninapra csokit, virágot nem fogadnának szivesen. Meleg vacsora, odafigyelés minden nap megvan nálunk, az hogy mennyire romantikus igazából rajta múlik sokszor. Ha tartanák a férfinapot, szerintem kb egy kanbuli lenne valamelyik szórakozóhelyen :/

2017. márc. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!