Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megengednétek a kislányotoknak?

Megengednétek a kislányotoknak?

Figyelt kérdés
Azt,hogy kilenc évesen ki legyen erősen festve a szeme?Láttam facebookon egy anyukát akinek a kislányának nagyon erősen kivan húzva szeme.Minek kell egy ennyi idősnek smink?

2017. jan. 29. 19:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
Azért kell, hogy a hozzád hasonlók nehogy belehaljanak az unalomba, hogy nem köthetnek bele mások életébe.
2017. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
44%
Nincs gyerekem még,de biztos hogy nem engedném.Nem kell egy kislánynak 9 évesen lotyónak festenie magát.Az ilyen szülőket én legszívesebben megfojtanám,de ha a kislány csak egy kép erejéig lett kifestve ,akkor meg mindegy,bár ezt is kissé túlzásnak tartom.
2017. jan. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, hat vegulis farsang van. Az elsos kisfiam most borostasra maszkirozva feszit. Kalozjelmezben <3 Amugy a hetkoznapokban szerintem is legyen gyerek a gyerek.
2017. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2017. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom a kislány kíváncsi volt, anya meg kifestette "nagylányosra". A végeredményről meg csináltak képet. Szerintem nincs ezzel semmi gond. Azt szinte teljesen kizártnak tartom, hogy nap mint nap úgy járkálna az iskolába meg az utcán. Már csak azért se, mert a társai az iskolában biztos kicikiznék, és a tanárok sem engednék. Szóval inkább keress magadnak valami hobbit, ne másokon csámcsogj.
2017. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

A hat éves lányommal csinálunk ilyesmit.

sőt, nyáron krepppapírral rózsaszínre festettem a haját.

2017. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11%
Attól függ hova mikor stb. Nem baj ha már nőcis és tanulgat.
2017. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%
Normális szülő nem enged ilyesmit ilyen kicsi gyereknek. Különbenis, aki szép, az szép smink nélkül is.
2017. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

9 évesen???????

Nem...tuti nem engedném meg.

inkább fessen, gyurmázon, meg mittudom én, csak ne fesse magát.

Aztán meg majd 10 évesen befesti a haját szőkére, majd 11 évesen műkörme lesz, 12 évesen tetkója...stb


Ilyennek a mai gyerekek, nekik mindig több kell

2017. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Ha szeretné kipróbálni, egyszeri alkalomból kifesteném. Ha nagyon érdekli a téma vennék nemi gyerek sminkkészletet játszani, de suliba nem engedném így, és nem akarom, hogy ez a sminkelgetés túl gyakori legyen. Egy idő után már csak sminkkel fogja magát szépnek érezni, és ez nem normális.
2017. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!