Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis kisfiad vitt ma valamit...

Ovis kisfiad vitt ma valamit a kislány csoporttársainak?

Figyelt kérdés
Ovi, nőnap

2017. márc. 8. 08:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
61%

No, itt a pelda hogy sajnos vannak nok akiket nem unnepelnek semmi penzert, ha pasi lennek: egy ilyen aranyos kerdesnel is szetcincaljak egymast a sarkanyok :) :)


3.

2017. márc. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vitt egy szal sarga tulipant. Reggel fel hetkor a novereit is koszontotte viraggal;)
2017. márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
31%
Nem vitt, miért is vitt volna. Az Óvónéniknek vitt 1-1 szál virágot.
2017. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Minden elismeresem a szuloknek akiknek a gyerkocuk felkoszontotte az ovoneniket es kislanyokat!


Akik kiakadtak azon hogy a lanyoknak is vitt, ott mi a baj?? En kislanykoromban is kaptam viragot apukamtol, nonapon a NO NEMU embereket koszontjuk, nem feltetlen csak a felnott noket..

2017. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
32%
Ennyire nehéz megérteni mit írtam ? Az a bajom, hogy kislánynak természetes, hogy kap nőnapra ajándékot, mivel nő nemű, de egyik kérdésnél le lett ugatva egy fiú, amiért férfi napra ajándékot remélt. Mondván, hogy ő még nem férfi, hanem gyerek. Neki ott van a gyereknap. Na én ezt nem értem, hogy milyen alapon van ez a durva megkülönböztetés. A fiú nincs férfiból, de a lány nőből van ?
2017. márc. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
64%

Tedd mar magad takarekra, ki a fraszt erdekel EBBEN a kerdesben a ferfinap??? A kerdezo azt kerdezte, hogy vitt-e NONAPRA a kisfiunk valamit? Kit erdekel hogy a TOBBI unnepet ki hogy tart vagy nem tart?


Valentin nap, Mikulas, stb. EBBEN a kerdesben nincs. Ferfinap sem. Ha ez Teged bosszant, tegyel fel rola sajatot bakker.

2017. márc. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Oviban minden évben vitt a fiam minden kislánynak is. Ezzel készült, saját készítésű papír virágokat csináltunk minden évben.

Ha már itt tartunk, húsvétra meg csak a fiúk kapnak csokit, ajándékot a locsolásért, a lányok kölnit. Akkor adjunk a lányoknak is csokitojást, nyuszit, mert nehogy ők kimaradjanak, kedves 44%-os?

2017. márc. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Fu nem is gondoltam, hogy ilyen vita téma lesz a kérdésem.

Reggel mama vitte a fiam oviba. És egy masik kisfiú vitt nagyon aranyos kis ajándékot a kislányoknak.

Nekem is volt eszembe hogy készítünk valamit de teljesen ki ment a fejemből.( 8hetes a pici és baromi hasfájis egész nap sirt szinte tegnap is)

Délután ha megyek érte akkor fogja oda adni az egy szál virágot az óvónéniknek. És egy kiscsokit a kislányoknak.

Szerintem ez apró gesztus , sokba sem került. És talán ha felnő. Eszébe jutnak az ilyenek és odafigyel.

A suliban mi is kaptunk anno a fiúktól hóvirágot. Akkor még nem büntették.

2017. márc. 8. 12:04
 19/24 anonim ***** válasza:
86%
Jol teszed, nagyon kedves gesztus!
2017. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
81%

Kiscsoportos, idén még nem nyomtunk semmit a kezébe, hogy vidd-add, még nem fogja fel ezt az ünnepet úgy. Majd jövőre, vagy nagycsoportban.

Nem is tudom, mennyi lány van a csoportjában.


(nyugodtan pontozzatok le, bár a kérdező az igazságra kíváncsi, arra, hogy kinél-hogy volt.)

2017. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!