Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki egy ágyban alszik 2 év...

Aki egy ágyban alszik 2 év körüli gyerkőcével, az hogy tudta átszoktatni saját gyerekheverőre?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
meg lehet próbálni, hogy a saját heverőjén altatod el, melléfekszel amig elalszik. vagy ha nem megy akkor elalvás után teszed a sajátjába, kezdetben a nappali alvásnál, utána este is. csak ne legyen tök sötét, ha véletlen felébredne
2010. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fura helyzet van.. :) 14 hónapos korig a saját ágyában aludt, aztán mikor elkezdtek jönni a későbbi fogai, megőrültem éjszaka, nem bírtam már a kelést, sétálást, ébrenlétet, hát magam mellé vettem..


Most 18 hónapos, és még mindig úgy alszunk el. Magam mellé teszem, várok kb. egy-másfél órát (addig csinálom a dolgom kint a konyhában). Mikor már jó mélyen alszik, átrakom a saját ágyába, és ott alszik reggelig. :)


Próbáld meg, hátha Nektek is sikerül ez így.

2010. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A lányom is 2 éves.Èn is vele aludtam.Most van az ágya mellett nekem egy matrac.Ott fekszem mellette amíg elalszik,majd megyek.

E`jjeli fény bevan kapcsolva minden éjjel reggelig.

2010. máj. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia.2 éves ikreink vannak.Nálunk leszorították apát az ágyról és velem aludtak.Aztán kaptak egy ágyat amibe a kedvenc állatkájuk(tigris a micimackóból) mintájú ágyneműt kaptak és az első naptól egyből belefeküdtek és azóta is szó nélkül ott alszanak.Próbáld ki!
2010. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!