Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elegem van a saját gyerekemből...

Elegem van a saját gyerekemből, teljesen megőrjít! Mit tegyek? Szeretnék világgá menni!

Figyelt kérdés

Tudom nem szép amit írtam,de ez az igazság sajnos. 2éves a lányom és teljesen kezelhetetlen. Hogy hisztis,és akaratos az enyhe kifejezés.

Egész nap egyedül vagyok vele születésétől,a férjem egész nap dolgozik. Nem hallgat rám,mindenen hisztizik. Egy rémálom vele a séta és a játszóterezés. Mindenkitől elvesz mindent,nem tudom vele megértetni hogy nem minden az övé. Felmászik mindenhová,kint és bent is. Sem a szép szó,sem a csúnya nem ér neki semmit.


2011. okt. 27. 18:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Alapból milyen ember vagy? Milyen az otthoni környezet? Hol alszik? Mit szabad neki és mit nem? Szabadon van engedve, vagy rövid pórázon próbálod tartani? Mit teszel, ha hisztizik? Miért hisztizik? Ezek fontos, a válasz szempontjából ne melhanyagolható kérdések.
2011. okt. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Menj vissza dolgozni:-))))))
2011. okt. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is ilyen volt. Vagy még rosszabb. Egész nap üvöltött, semmi nem volt jó neki.

Beírattam bölcsibe. Totális változás. Javaslom neked is!

azóta imádjuk egymást, de előtte már én is az idegösszeroppanás szélén táncoltam.

2011. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Most én is így vagyok velük, nekem van egy 1 évesem és egy 3 évesem.Most azt várom 8 óra legyen és mennyenek feküdni.Mert totálisan elég volt mára belőlük!!!!!!!

Mindenért hisztériáznak stb stb....Legszívesebben ilyenkor elhúznék itthonról.Nekem van segítségem,így egy kicsit könnyebb.

Ne aggódj ezzel más is így van.Mindenhol vannak jobb és rosszabb napok!Sajnos az én gyerkőceim úgy el vannak kapatva, hogy nem tudják kínjukba mit csináljanak.:-)

Amúgy meg leszívesebb azt szeretném hogy iylen kicsi maradjanak.De sajnos gyorsan megy az idő!!

2011. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Mennék vissza dolgozni,de sajnos nincs hová! A régi munkahelyemre már nem kellek. Bölcsibe meg nem veszik fel amíg nem dolgozom.

Amúgy nem késő már beíratni,vagy bármikor lehet?

A legnagyobb gond az hogy semmi nem köti le! Ő nem olyan gyerek akivel le lehet ülni játszani,hiába is próbálkozom,otthagy! Olyan szívesen mesélnék neki,vagy rajzolnék,gyurmáznék vele,nem lehet. Csak a pakolás és a rombolás érdekli,meg hogy minden tilos és veszélyes helyre felmásszon!

Semmiben nincs korlátozva,de ő mindig azt akarja amit nem lehet!

2011. okt. 27. 19:28
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Megyek veled én is!

Egy 2,5 éves fiú anyukája :)

2011. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok véletlen kecskemetiek?:)összejárhatnánk:)
2011. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Olvastad a Jo rost: Szuper dada című könyvet? Ajánlom. :-)
2011. okt. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Az mit jelent, hogy a régi munkahelyedre nem kellesz? A gyerek 3 éves koráig vissza kell, hogy vegyenek! Ha nem tud munkát adni, akkor is fizetnie kell állásidőre járó bért.

Egyébként én is a bölcsit ajánlanám, vagy valami családi napközit, heti pár alkalomra akár, ahol közel egykorú gyerekekkel játszahat és szakemberekkel vannak körülvéve.

Nehéz, de meg kell találni, hogy őt mi érdekli, ha nem érdekli, amit Te akarsz vele játszani, akár fejre is állhatsz. :) Talán valami olyan lenne jobb, ami megmozgatja, ne egy helyhez köti. Bújócskázni, fogócskázni a lakásban is lehet, akár labdázni is. A múltkor láttam, hogy egy nagy kartondobozból csinált egy anyuka kisházat, ablakot, ajtót vágott rá, bujkálni minden gyerek szeret és ez még ingyen is lenne. :)

2011. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kecskeméti!

Honnan tudom megszerezni a könyvet? Régen néztem a tvben,de már nincs meg az a csatorna.


A terhességem elejétől táppénzen voltam,veszélyes anyagokkal dolgoztunk,így a doki rögtön kiírt! Vettek fel a helyemre másik embert,és már akkor mondta a főnököm hogy azt én sem gondolhatom hogy majd elküldi a másikat,ha én visszamennék.

Még a nyáron jeleztem hogy szeptemberben visszamennék,de mindenféle kifogás volt,hogy nincs munka,meg akit felvettek a helyembe azt is elküldik stb. Most nem tudom hogy mi lesz?!

2011. okt. 27. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!