Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az NBA League Pass azt mutatja...

Az NBA League Pass azt mutatja, hogy 9599 Ft az Annual Membership. (Premium) Ez tulajdonképpen azt jelenti, hogy az éves előfizetés ennyibe kerül? Hogy működik az előfizetés, nyáron érdemes lemondani? Sok negatívumot olvastam róla.

Figyelt kérdés

#kosárlabda #NBA #league pass
2015. máj. 17. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor ezt kiírtad, akkor ennyibe került, mivel az idény végénél járunk. Amúgy az egész szezon valami 37 rugó körül mozog. Bankkártyával fizetsz, olyannal amivel lehet neten vásárolni, vagy paypass-al. Én az elöbbit választottam és semmi gond nem volt. Nyáron érdemes lemondani igen, mivel automatikusan meghosszabbítják a köv idény elején. Amúgy szokott lenni évad elején ingyenes próbaidőszak, akkor eldöntheted tetszik-e :)
2015. jún. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!