Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Érdemes lenne elmennem kosaraz...

Érdemes lenne elmennem kosarazni? Hova?

Figyelt kérdés
Régi vágyam, hogy 'híres' kosaras legyek. Az iskolában is elég jó vagyok ráadásul iskolán kívül is mindennap lemegyek edzeni. Tudom-tudom esélytelen hogy kijussak ide oda, DE én érzek magamban egy kis tehetséget, + szerintem testi adottságaim is elég jók. 13 éves vagyok és 175 Cm. Ez szerintem nem olyan kicsi. Fizikumom megvan hozzá. Kicsit kéne fogyjak az ugrások végett. Ezen felül szerintetek érdemes lenne? Hol? Tatabányához közeli jó egyesületek? Lehetőleg jól megközelíthető.

2016. szept. 10. 00:51
 1/2 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg az iskoládban nem ajánlanak-e valamit, esetleg testnevelés tanártól vagy nézz körbe a környéken. Jók az adottságaid, de ha komolyan ezzel szeretnél foglalkozni minnél előbb kezd el.
2016. szept. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, más?
2016. dec. 3. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!