Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 és fél - 4 éves gyereketek...

3 és fél - 4 éves gyereketek hányszor fakad sírva egy nap?

Figyelt kérdés
Nem tudom, normális-e, az én fiam folyamatosan sír, mindenért: fel kell kelni, fel kell öltözni, oviba kell menni, haza kell jönni, bemegyünk a boltba, nem megyünk be a boltba, jön a mama, nem jön a mama... Gyakorlatilag nincs két óra folyamatosan, hogy ne sírna, van, hogy azt sem tudom, mi a baja, csak bőg, és hiába kérdezem, hogy mi nem jó. Elkényeztetni sem akarom, de mikor látom, hogy remeg a szája, már az egekben van a vérnyomásom, és inkább engedek, csak ne sírjon. Nem tudom, nevezhetem-e hisztinek, folyik a könnye, teljesen kipirul, elég élethűnek tűnik. Másnál is így van, vagy el kéne vinnem valami orvoshoz? Az oviban állítólag nem ilyen.
2017. márc. 16. 21:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Van gyerek,aki érzékenyebb.

Viszont ennyi idősen már bőven hisztiznek is.

Enyém már 4,5 éves de 3éves korától úgy heti egy sírás van bármi miatt,csoki,kis apró a perselyébe ilyesmik miatt,havi egy hiszti,inkább sokat morog,ha valami nem sikerül,meg nyávog.

2017. márc. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!