Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Üdvözlök mindenkit! Két és...

Hifista kérdése:

Üdvözlök mindenkit! Két és féléves fiúunokám otthon, imád főzőcskét játszani. Problémás ez? Továbbiak a kiegészítésben!

Figyelt kérdés
Hazaérve azonnal kipakolja a kredencet a lakókonyha közepére, sokszor ezután mással kezd el játszani, majd térül fordul és újból az edényekkel játszik. Már kapott kiskonyhát és saját edényeket, mégis ragaszkodik az anyja edényeihez. Az anya otthon van, minden nap főz és a gyerek végig látja a főzés folyamatát.
2017. márc. 21. 08:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A problema az on keszulekeben van.
2017. márc. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb szakácsok férfiak.
2017. márc. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én 5 éves fiam velem együtt süt- föz,mert miota megszületett együtt csináljuk.

Neki teljesen természetes.Kisebb dolgokat már egyedül is megcsinál.Hámozás,vágás,gyümölcsök,zöldségek megmosása,füszerezés,kavargatás,kostolás.

Sütiknél kiméri a hozzávalokat,gyur,szaggat,keverget.Ö az én kis sous chéf-em :)

Van aminek a receptjét már jobban tudja,mint én.

Nálunk a férjem is süt-föz,nekünk igy természetes,sokat vagyunk együtt a konyhában.

Neki is van játékkonyhája,ö kérte még olyan 3 éves kora körül.Mai napig szivesen játszik vele,ugyanugy mint az autoival vagy a legokkal.

2017. márc. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én gyerekkoromban gyüjtöttem az autokat,pedig lány vagyok.Fius dolgok jobban érdekeltek,mint a babák.

Fiukkal barátkoztam,mai napig jobban kijövök velük,mint a lányokkal.Sokkal több fiu barátom van,mint lány.

De ettöl nem vagyok leszbikus,családom van,gyerekeim,és a pasik hoznak lázba.

Na meg a szép autok.Van ami nem változik :)

2017. márc. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, én sem gondoltam, hogy ez különösen problémás lehetne. Nekem nem adatott meg a fiúgyermek, ezért összehasonlítási lehetőségem sem volt.

Üdv mindenkinek!

2017. márc. 21. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!