Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Masfel-, ket eves gyerek,...

Masfel-, ket eves gyerek, egesz nap otthon, nem erzitek ugy, hogy barcsak este lenne mar?

Figyelt kérdés

Nem mehetunk sehova, mert varunk valakit es nem tudni mikor jon.

Meg csak 11 ora es mar kivagyok. Semmi nem jo neki.

Aludni ebed utan 40-50 percret fog.


2017. márc. 8. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Nem.

Van rengeteg jatek. Konyv.

2017. márc. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én felhívnám a látogatót. Azt csak meg tudta volna mondani, hogy de vagy du jön. Azért biztos nem ültem volna egész nap otthon ilyen jó időben. Ha nem lehet elérni, akkor meg kimentünk volna az udvarra vagy a ház elé motorozni, kavicsot gyüjteni. De ha már így döntöttél akkor tartotok egy sima esőnapot.
2017. márc. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Miért nem foglaljátok le magatokat valamivel?

Nézzetek mesét, filmet, ami leköti. Esetleg olvass neki, játsszatok (pl társasjáték).



Én sosem unatkozom a kislányommal (1,5éves). Mindig feltaláljuk magunkat. Ha épp nem játsszunk, akkor segít takarítani- főzni, míg a párom dolgozik. És nem mellesleg ő is élvezi, hogy betud csatlakozni. Elbohóckodunk.

2017. márc. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tegnap pont így voltam. A védőnőt vártuk. 10 és 14 között jön..... Pont ilyenkor megyünk a játszóra, haza ebéd alvás.

Hát már megnékje volt a lányomnak. Semmi nem volt jó neki

2017. márc. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az ilyet bár egész napra nem szokott szólni. Tegnap éppen elég volt, hogy 4 órás időintervallumot adtak meg (UPC), ebbe beleesett mikor a férjem hazaér, alig vártam, hogy hazaérjen és vigyem a gyereket ki. Szegény már a sapit magára vette vagy 10x meg a cipőjét hozta nekem, mire ideért a szerelő.
2017. márc. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Azt hittem, úgy általánosságban kérdezed. De hogy 1 db nap így frusztráljon???

Diavetítés, gyurma, torna, meseolvasás, sok sok játék, buborékfújás, zenehallgatás, tánc...stb

Annyi mindent lehet csinálni. Nem hiszem, hogy olyan fantáziátlan vagy, hogy nem tudsz semmit kitalálni. AMikor zuhog az eső egész nap, akkor is csak a túlélésre játszol? Vagy azért tudsz mit kezdeni a gyerekeddel?

2017. márc. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Nem, mert ilyen nincs. Ha valaki jönni akar, akkor már a bejelentkezésekor megmondtam volna, mikor megfelelö nekünk (a gyerek napirendje alapján), és csak akkor tudjuk fogadni.


A helyedben lemennék a gyerekkel a játszótérre, ahogy szoktuk, a "látogató" meg felhív, ha 10-15 percen belül ott van nálatok, illetve ha nagyon nem megfelelö az idöpont, akkor utánad jön a játszótérre.

2017. márc. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem nagyon értem, akkor télen mit csináltál, amikor igazán voltak hideg, fagyos vagy épp szmogriadós napok amikor nem lehetett kimenni? Az én lányom sem alszik többet, ő is másfél éves és nekem még van egy ovisom is, ebéd után már megyünk is érte. De nem érzem azt, hogy kilennék. Nem aludtál, vagy mi a baj?
2017. márc. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

9-17 ig van az intervallum, barmikor johetnek. Szolgaltato, igy nem tudok mit tenni.

A kerdes altalanossagban szolt, ha ilyen alkalom van, hogy birjatok ?

2017. márc. 8. 12:53
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mintha csak vacak idö lenne - otthon elfoglalom magam meg a gyereket.
2017. márc. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!