Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » "Letudnátok mondani" a gyereke...

"Letudnátok mondani" a gyereketekről ha tudnátok, hogy az apájánál jobb sorsa lenne?

Figyelt kérdés
Egyenlőre elméleti kérdés.1,3 és 4 éves gyerekek. Az anyánál 1,5 szobás panellakás( ami az anya barátnőjével közös, tehát ő is ott él), az apánál kertes családi ház. Ha az anyánál lesznek, a kicsi bölcsibe megy(8-4), anya dolgozni, de az anya csak 3 műszakban tudna menni, szóval babyszitter kéne a gyerekekhez ami sok pénz és alig lenne velük. Az apa megtudja oldani, hogy otthonról dolgozzon, így kb 4 órát lenne egy nap az apa húgával a kicsi.Az apa városában jobban felszerelt az óvoda, később az iskola.Ha az apjukhoz kerülnek anyuka minden hétvégén menne.Nincs Ilyen, hogy nagyon anyásak vagy apásak, talán az 1 éves inkább apás. Szerintetek? Amúgy, egy baratnőmről van szó, aki itt van és tudja, hogy kiirtam a kérdést, tehát nem a háta mögött. Ha kérdésed van írj.

2017. márc. 21. 14:52
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Én vagyok a barátnő, befogadtam őket mert nem volt hová menniük, mikor eljött a férjétől.
2017. márc. 21. 15:20
 12/29 anonim ***** válasza:

Ez nem a gyerekek miatt van.

Alljon fel, szedje össze magát.

2017. márc. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Menni akar dolgozni, de a kicsit csak szeptemberben tudja bölcsibe adni, utána meg 3 műszakozik majd :/
2017. márc. 21. 15:26
 14/29 anonim ***** válasza:
Miert koltozott el az apatol?
2017. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Mindenen össze vesztek már és nem akarta, hogy ezt hallgassák minden nap a gyerekek.
2017. márc. 21. 15:30
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez onmagaban nekem nem lenne indok hogy a nagy semmibe fussak 3 gyerekestul a pucer popomra.....persze nyilvan nem mindegy apuka hozzallasa, ha agressziv volt szoban vagy tettekben akkor ertheto, de egy 3 kis korkulonbseges gyereket bevallalo csaladnal bizony orolve vannak az idegek....
2017. márc. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
84%

Apjuknál jobb helyen lennének.. Tudom rossz ezzel a tudattal élni, de azért mindent mérlegelni kell. Nem egészséges 1,5 szobás lakásban ennyi embernek együtt élni, még ha picik is. Kitudja a kérdező meddig bírná idegileg.. Én is szívesen segítenék a barátnőmön, de azért hónapokig nem örülnék ha nálam laknának. Gondolom annyi pénzből nagyon be se tud segíteni a háztartásba.

A barátnőd miért nem a szüleihez költözött?

A családi ház közös vagy a volt életársádé? Mert ha az ővé akkor az nem várható el, h a barátnődet vissza engedné és ő költözzen el onnan. Egyáltalán miért költözött el onnan?

2017. márc. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
A férj nevén van a ház, azért költözött ő.
2017. márc. 21. 15:44
 19/29 anonim ***** válasza:
57%

Nem mondanék le a gyerekeimről, de szó nélkül "engedném" hogy az apjukkal éljenek. A gyerek érdeke az első.

(persze sok függ az apuka jellemétől, az én férjemre simán bíznám, azt nem tudom, hogy a kérdező barátnőjének férjére rá merném-e bízni)

2017. márc. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
25%

Ha az apa jó ember, igyekszik jó apa lenni, foglalkozik a gyerekekkel és szereti őket, akkor simán hagynám hogy ő nevelje őket.

Egy filmmel kapcsolatban nálunk is felmerült a téma és kértem hogy ígérje meg ha lesz gyerekünk és velem történik valami akkor nem az anyósomra vagy a sógornőmre passzolja le a gyereket. Egyébként nagyon szeretne apa lenni, de befolyásolható úgyhogy emiatt jutott eszembe egyáltalán.


Nekem is kevés indok lenne a válásra a sokat veszekedünk. Min veszekednek? Mi a fő probléma? Miben ütköznek a vélemények? Lehet hogy meg lehetne oldani terápiával vagy beszélgetéssel.

2017. márc. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!