Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez tényleg ciki ha a lányomnak...

Ez tényleg ciki ha a lányomnak fius kabija van?

Figyelt kérdés
Vettem a lányomnak egy rózsaszín kabit. Kicsi lett visszavittem de nem volt az ő méretében, más tavaszi kabi nem volt csak egy darab fius. Neonzöld és a háta teteje ujja és a kapucnija kék. Elejére van valami irva. Ezért elhoztam azt, mivel pénzt nem adnak vissza. Erre megszól az oviból egy kislány anyukája, hogy ha már veszek miért fiusat veszek neki. Ez ennyire ciki?
2017. márc. 25. 08:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%

Dehogy ciki.

Az anyukanak jol beszoltam volna valamit ... idiotakkal ne foglalkozz.

2017. márc. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%

Miert lany nem hordhat zoldet vagy keket...ez nonszensz... biztos nem hagytam volna szo nelkul....

En pl 9 hos lanyomnak es 8 evesnak nem torvenyszerurn veszek pink rozsaszin ruhat....nagyon szeretem a keki, vajszin babakek felsoket rajtuk...

2017. márc. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
A kabi szo cikibb.
2017. márc. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Nyugi, cikibb sekélyes idiótának lenni, mint amilyen a másik anyuka. :)
2017. márc. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%
Nem ciki, csak érdekes. Ha a miért kérdésre elmondtad volna azt, amit itt leírtál, szerintem megértette volna, mi a szitu. Én amúgy nem adnék kislányra ilyet, de nem is tetszene neki.
2017. márc. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
5, miért lenne érdekes? Ugye nőként farmert se veszel fel, mert kék?
2017. márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
En visszakerdeztem volna, hogy, meg nem latott kepet Angelina Jolie elsoszulott lanyarol ?
2017. márc. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
A.J. lanya enyhen szolva is fius.
2017. márc. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Igen.

Viszont a legelso publikalt ujszulott kepen is fius polo volt rajta ha emlekszel.

2017. márc. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%

#6 Nem egy farmerről beszélünk, hanem egy olyan ruhadarabról, amely "Neonzöld és a háta teteje ujja és a kapucnija kék".

A válaszom: nem, ilyet nem veszek fel, nekem nem nőies. Sportos verzióban sem kellene.

2017. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!