Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislanyom 3 es fel eves....

Kislanyom 3 es fel eves. Ovodaban az egyik kisfiu folyamatosan a kukacat mutatja neki. Allitolag "csokoloztak is" mennyire elterjedt ez ilyen kicsiknel? Hogyan lehet ezt jol lereagalni?

Figyelt kérdés
Kinek a gyerekevel tortent mar ilyen ennyire pici korban? Mit lehet mondani mikor errol kezd beszelni? Ovonok nem lattak semmit sem. Ekezetekert elnezest.
2017. márc. 27. 11:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%

Anyukám óvónő. A mutogatás 1x teljesen normális,életkori reakció,általában a legtöbb gyerek megcsinálja oviban,hogy neked mid van? Mutasd meg,én is megmutatom. De ennyi!

A folyamatos mutogatás nagyon nem normális! Lehet,hogy otthon sexet lát a kisfiú,és mivel tetszik neki a kislányod,így reagál rá. Én beszélnék az óvónővel első körben.

2017. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
28%

A csókolózás is gyakori,mivel oviban jelennek meg az első szerelmek. És mivel a szülők jó eséllyel még fiatalok,csókolóznak. A gyerekek meg utánozzák. Akár nyelveset is. Tudom,hogy morbid,meg mindenki azt gondolja,hogy az ő ártatlan kislánya biztos nem,pedig de. És ez így van jól,szexuális téren is tanulnak,fejlődnek. Csak ez olyan tabu téma,rögtön mindenki ellenkezni szokott,hogy az ő gyereke az ő ovodájában biztos nem...

Azért anya mesélt olyat többször,hogy lefekvésnél mennek a kezek a takaró alá...

2017. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
78%
Tisztán emlékszem, hogy a mi ovodankban is pont ez ment. Titokban összegyűlt a kis tarsasag a homokozo mellet es mindenki mutogatta amilye volt, engem kellemetlenül érintett, ezert ilyenkor inkabb elbujtam, de hetek-honapok alatt lecsengett. Csak gyermeki kíváncsiság:)
2017. márc. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%
Nekem volt egy rossz élményem óvodába,máig kísért.Szoktam találkozni a sráccal,aki már szintén 30.Fogalmam sincs h tisztában van e vele h milyen erzes volt nekem.Kedves volt hozzám,dicsért(eddig nincs is baj) mellem feküdt az oviban,háttal voltam neki.Elkezdte simogatni a hajam,aztán a hátam,majd benyult a bugyimba és megfogta a fenekem.Nagyon rossz érzés volt,nem mertem róla szólni senkinek,csak felugrottam.Az volt benne a rossz,h gyerekek voltunk,mégsem gyermeki érintés volt...
2017. márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
20-30 éve külön sarokban játszottak az oviban a kissrácok, kislányok, max. körtánc volt közös program, amikor óvónéni felügyelete alatt voltak. Most úgy nőnek fel, hogy hamar temészetes nekik a közvetlenség a másik nemmel, és igen érdeklődnek a testiség iránt is.
2018. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!