Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek miért nézik...

Szerintetek miért nézik bolondnak azokat az anyukákat (szülőket), akiknek 2-nél több gyerekük van?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 7. 13:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
Senki nem nezi bolondnak ...
2017. ápr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Akkor bizonyára azok sem, akik ezt közlik is velük :)
2017. ápr. 7. 13:25
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
Nekem három van, senki se mondott ilyet. Gondolom, egy ember véleménye alapján írtad ki a kérdést. :)
2017. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező: szerinted miért?
2017. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem egy ember beszólása alapján. Nem vagyok annyira mimóza azért. Lehet, hogy tulajdonképpen én vonzom a bolondokat. Kb heti szinten akad egy, aki spontán közli a véleményét. Egyébként 4 van, de már azóta ezt tapasztalom, hogy a harmadikat vártuk.
2017. ápr. 7. 13:38
 6/25 A kérdező kommentje:
Hogy szerintem miért? Ha rongyosak büdösek neveletlenek lennének, egyértelmű lenne.
2017. ápr. 7. 13:40
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

Értem, mire gondolsz, de szerintem ez így túlzás. Inkább arról van szó, hogy a töbgyerekesség az egy olyan inger, ami senkit nem hagy hidegen. Sőt többen adóznak elismeréssel, mint ahányan bolondnak néznek. Mondjuk ez utóbbi inkább szórakoztat.

Más az értérendünk és kész. Abszolút tudom értékelni, ha vki mondjuk a karrierjéért dolgozik kitartóan, őt ez teszi boldoggá...

2017. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Csak azt nezem annak, aki akarattal vallalta be, de csak panaszkodik hogy nincs ideje semmire, meg nincs segitsege, meg apa sem segit, meg penzben sem jonnek ki. Na az ilyet en annak nezem.
2017. ápr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%

Pont azért, amiért az is, akinek csak 1 vagy.

Meg azért, amiért azt, aki 20 évesen szül. Vagy 40.


Ha van rajta sapka, az a baj, ha nincs, akkor meg az. Az emberek rosszindulatúak, azt hiszik, mindent jobban tudnak - és ennek - főleg névtelenül, de szemtől szembe is - hangot is adnak.

Ennyi. Ne gondolj bele többet.

2017. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!