Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A lányom 3 eves lesz és...

A lányom 3 eves lesz és rászokott a műsirásra, hisztire ami 5 mp alatt felidegesit hogy tudnám leszokatni?

Figyelt kérdés

Az a lényeg hogy párszor oda adtam a telefonom hogy hallgasson zenét ez rendben is volt meg addig kattingatott még nem egy fogyatékos amerikai család cumizo apával az elen vírnyiklot igy. Na mondom jó akkor ezt itt befejeztük. Tiltottam, töröltem megtanulta ha néha megkapja a telefonom akkor nincs fogyi család mert elveszem ez igy is van. 20 percig youtubot nézhet. Na most ezektől mert tényleg ha sirató zenét is hallgat az ember valahogy egy idő után bejött 5 perc alatt rentgeteg mindent tanult el.

Mióta nem nezi nem tanul de ez a mű hiszti/sirás megmaradt. Lehet nem azért de ilyenkor kimenekülnék a világból. Hiába mondom neki fejezd be mert tudom hogy rájátszol vagy az apja mondja neki semmi reakció csinálja. Senki nincs rá hatással ez ügyben. Se én se az apja, se mama senki... ha rájön akkor rájön.

Túl vagyunk egy brutál dackorszakon lassan 6 hónapja az is elég volt.

nincs más baj vele tehát okos meg megcsinálja amit egy ennyi idős gyerektől elvarható, eszik rendesen. 1 órától kinn vagyunk estig az udvaron.

de ha nem tetszik neki valmi rákezdi.

Van valami ötlet hogy szokassam le?


2017. ápr. 12. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
. nem foglalkozol vele es abba hagyja igy latja hogy idegesit juszt is csinalni fogja
2017. ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
30 percig nem foglalkoztam vele emiatt.
2017. ápr. 12. 11:33
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
:DD nem 30 percig....hetekig...akkor abbahagyja..
2017. ápr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a kerdezo nem erti a valaszod:/


Egyszeruen erelyesen szolj ra! Mutasd ki, hogy nem tetszik.

2017. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ugy szoktam. Van hogy alkalmaznom kell a szobafogságot. Nálunk az van. Ha elszalad vele a ló. 5 percig mehet a szobájaba gondolkodni.

Lehet azért hogy sokat nincs itthon az apja arra gondoltam akkor ritkán csinálja ezt.

Esetleg mert hianyzik neki.

Mindig jön és mondja hogy apa?apa?apa?apa?

Mindig mondom apa dolgozik este jön. Általában meg is várja. Este 8 fele mire hazaér. Akor aztán bújik vele alszik.

Ha itthon van az apja akkor egymas senekébe vannak.

2017. ápr. 12. 13:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Add oviba...
2017. ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mar megy. Voltunk beiratkozni.
2017. ápr. 12. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!