Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adhatok sovány tejport 3 és 4...

Adhatok sovány tejport 3 és 4 éves gyerekeimnek?

Figyelt kérdés

Kaptunk kb 10kiló jó minőségű tejport. Nem szeretném évekig tárolgatni, sütnék belőle ezt-azt, a többit meg gondoltam, hogy megihatnák a gyerekeim. Férjem csinált belőle magának tejet, nagyon finom, én is megkóstoltam. Nálunk rengeteg tej fogy, napi 1.5-2liter mert mindkét gyerek kakaóval (vagy tejjel) kel és fekszik, napközben is sokszor kérnek, mi felnőttek is imádjuk.

Adhatok nekik? Tehát vízben elkeverném a tejport és azt kapnák meg. Mondjuk még az arányokat nem tudom, ki kell majd tapasztalni.


2017. ápr. 15. 13:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
Miert ne adhatnal?? 3 es 4 evesek, konkretan mar nincs etel amit ne ehetnemek (kivetel alkoholos csoki meg jalapeño.....)
2017. ápr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy már mindent ehetnek, esznek is mindent csak nem tudom, hogy nincs-e valami "rejtett" info a tejporról ami miatt ne ehetné kisgyerek. Pl nemrég jöttem rá, hogy bizonyos édesítő szereket sem ehetnek a gyerekek a fejlődésük miatt. Bár nem tartom magam butának, sok mindent nem tudok még így sem, hogy már 2 gyerekem van.
2017. ápr. 15. 13:17
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2017. ápr. 15. 13:18
 4/20 anonim ***** válasza:
Nezd, lesz olyan aki azt mondja majd, ne adj, fujfuj, muanyag, E betu, stb., de attol meg a tejporban semmi karos nincs. Pl. sok cukrasz sutemeny vagy edesseg is tartalmazza, meg egy nyuszicsoki is :) Ra van irva a hatara: sovany tejpor
2017. ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

En heti egyszer adnek max.

Csinalj raffaellot:)

2017. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2017. ápr. 15. 13:51
 7/20 anonim ***** válasza:

Én magam sem fogyasztok tejport, ezért a gyerekemnek sem adnám. Ha kapnék belőle 10 (vagy akár 1) kilót, én továbbajándékoznám.

De ez én vagyok... Sürítményből készül gyümölcslét sem iszom (100%-ost sem), csak frissen préseltet.

Szóval ízlés dolga.


Káros dolog nincs benne, ha neked szimpatikus és ízlik, akkor igyátok.

2017. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
18%

Adni adhatsz, de fölösleges. Nem ártasz vele többet, mint azzal a rengeteg tehéntejjel, amit adsz nekik.

Én egyiket sem adnám. Nem hasznos a testüknek.

2017. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Én még az a klasszikus ember vagyok aki nem hiszi el, hogy a tehéntej ártalmas dolog. :)
2017. ápr. 15. 19:45
 10/20 anonim ***** válasza:
20%
Semmi gond, kérdező. Attól még az.
2017. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!