Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évesen is jellemző a nyálfol...

3 évesen is jellemző a nyálfolyás fogzástól, vagy mire véljem?

Figyelt kérdés

Az igaz, hogy jött új foga, mindent rágcsált, fájt is, kenni is kellett, de ennek már 3 hete. Mostanában nem piszkálja, nem rágcsál, nem fájlalja, nyugodt éjszakái vannak, de folyamatosan csöpög a nyál, ki is csípi az állát, jóformán napközben előkét kéne rá adni mert a dekoltázsa is ázik.


Vagy elfelejtette a nyálnyelő reflexet?vagy lehet valami a nyelőcsövével? Nem tudom mire gondoljak. Minden nap tiszta nyál.


2017. ápr. 16. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 3 évesnek már tudnia kell kontrollálnia a nyálazását. A fiam most 4 éves. Ha belegondolok, hogy már 3 évesen milyen nagyfiú volt, nagyon furcsállottam volna, ha csöpög a nyála. Már a 2 éves kislányom sem folyatta a nyálát, pedig nem régen bújtak ki a hátsó nagy fogai.

A fiamnak pedig 2 éves korára már teljes volt a fogsora. 3 évesen már régen elfelejtettük a fogzást, nem hogy a nyáladzást.

Mutasd meg dokinak!

2017. ápr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor első munkanap a dokival indítok.

Köszi a választ.

Remélem nem bagatellizálja el az orvos sem, értetlenül állok előtte, nekem is furcsa. Nem is tudom mikor nyáladzott ezelőtt utoljára, mivel az egy éves szülinapi legfájdalmasabban egyszerre jövő szemfog és kisörlőnél a síráson kívül más tünetre nem emlékszem. Mintha már akkor sem folyt volna a nyála.

Erre 3 évesen...

2017. ápr. 16. 23:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Remélem, komolyan vesz Titeket a doki. Nekem valami idegrendszeri probléma tűnik a legreálisabbnak, bár abszolút laikus vagyok. Kívánom, hogy ne legyen semmi.

És légy szíves, írd meg, mit mondott a doki!

2017. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Délután rendel csak

Majd megírom

2017. ápr. 18. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!