Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves gyereketeket mi...

Másfél éves gyereketeket mi köti le?

Figyelt kérdés
Érdekelne egyedüli vagy közös foglalkozás is, mert már kifogytam az ötletekből ebben a szép tavaszi hóviharban, ami miatt a játszóterezés elmarad...
2017. ápr. 20. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi játszóházba fogunk menni ha felébredt. Kifogytam teljesen az ötletekből. Tegnap kínomban melegen + vízálló cuccban levittem pocsolyázni. Azt bezzeg élvezte. Bár nálunk csak eső van/volt, hó nem.


Bent amiket mi szoktunk játszani, most az új kedvenc ilyen kirakós, figurákat kell a helyére rakni, én mutatom hova tegye ő meg addig próbálkozik, amíg nem illeszkedik valahogy. A könyvek nézegetése nagy sláger már régóta. Mostanában meg van veszve az autókért, 1-2 volt vésztartaléknak, hogy megkapja ha nem bírok vele pl egy esős napon. Azzal is elszórakozott legalább fél óráig. Elvárja a csikizést, kergetőzést is, csak ki bírja sokáig.. mondókázás legtöbbször rövid idő, mert azt már hamar elunja. Szóval én is nagyon kíváncsi vagyok a válaszokra, jól jönne egy pár ötlet.

2017. ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor leírom én is, hogy mit csináltunk mi ma, ötlet gyanánt. Kirakóztunk, könyvet néztünk, sátrat építettem neki (2 percre volt jó), ujjfestékkel festettünk (ezt élvezte volna, de már az egész ruhája festékes volt), gyurmát főztem neki (hozzá sem nyúl), labdáztunk, hűtőmágneseket rakott át a hűtőről az ajtóra, majd vissza.
2017. ápr. 20. 13:02
 3/7 anonim ***** válasza:
ennyi idősen a rajzolás, nyomda, puzzle, legó kötötte le. lány egyébként. autókkal is szeret játszani (fiú barátai vannak)
2017. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem is nagyon mozgós, "kinti" gyerekem van. A gyurmafőzést lopom, jó ötlet. Én ma délután elviszem plázázni, mert már tegnap sem voltunk sehol. Autózunk, állatozunk és könyvezünk a legtöbbet, rajzolást is szereti, de tegnap már azt is unta. Van egy felfújós lovunk, azon ugrált sokat, én nagyon szeretem, mert jól kielégíti a mozgásigényét, és tartásjavító is.
2017. ápr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én kivittem. Több réteg ruhában, rá a vízhatlan cucc, és pocsolyákat kerestünk! Amikor pedig megtaláltuk, kötelező volt benne ugrálni neki is, az apjának is és nekem is :))


Amikor pedig elég ideig voltunk kint, hazajöttünk a jó melegbe, meleg zuhany, forró kakaó, és mesenézés. Jól elfáradt, de nagyon élvezte :)

2017. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a legózás nagy kedvenc, asztalnál ulős játékok max 3 percig jók (rajzolás, festés, gyurma).

A Brendonos játszóreszben 1 órát is elvan a fiam.

Esetleg ringatóra tudtok menni.

Otthon: tegyetek be egy mosást, nézze ahogy forgatja a ruhákat, aztán teregessetek együtt. Ez hasznos is és talán nálatok is bejön.:-)

2017. ápr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A mosást már bepakoltuk a gépbe, ez jó szórakozás volt 10 percre, de nincs hova teregetni idebent, kint me tiszta hó a terasz...
2017. ápr. 21. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!