Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves gyereketeket...

Másfél éves gyereketeket minden este megfürdetitek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 19:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hát persze, miért ne?
2011. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Mi is fürdünk/tusolunk minden nap, ő miért ne tenné?!
2011. nov. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Igen,míg pici volt, akkor is, most pláne, állandóan mindent piszkál, jön, megy, jobban koszolódik.
2011. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Akár a sógornőm, csak neki 2.5 és 8 hós gyereke van. Természetesen minden este fürdik a gyerek is mint én. Ő már kicsit más véleményen van erről, kicsit sokat kimarad a fürdés..
2011. nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Persze, ez nem is kérdés. Ha ehhez szokik akkor mindig igényelni is fogja. A nagyobbak is automatikusan mennek este.
2011. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyen kérdéseket...

Ha neked kijár a minden napi fürdés, a gyerekednek miért ne járna??

Születése óta minden nap megfürdetem a fiamat.

2011. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
53%
Én máshogy értelmezem a kérdést. A korábbi válaszadók mind úgy gondolták, hogy Te minden nap fürdesz. Én ebben nem vagyok biztos, ha felmerült ez a kérdés. A válaszom egy picit tehát másképp szól: Akkor is fürdesd meg a picit minden nap, ha Te magad nem fürdesz! Ez alap!!
2011. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Persze!
2011. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem nem feltétlenül kell minden nap fürdeni. Sokkal többet árt az a sok kemikália, amit magunkra meg a gyerekeinkre kenünk, mint amennyit használ. De ha már minden nap fürdeted a gyereket, néha elég tiszta vízzel is.
2011. nov. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
29%

Mi minden nap fürdünk, de a gyerekemet, amíg pici baba volt, nem fürdettem minden nap, csak minden másnap. Teljesen fölösleges, csak kiszárítja a bőrét, és tönkrevágja a természetes védőréteget rajta. Másfél éves kora óta viszont minden nap fürdetjük, csak ritkán marad ki, de sokkal több hatás is éri, mint egy kisbabát.

Nem biztos, hogy emiatt, de soha nem kellett kenni a bőrét testápolóval vagy ilyesmivel.

2011. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!