Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez tényleg rossz bánásmód,...

Ez tényleg rossz bánásmód, veszélyeztetés?

Figyelt kérdés

Járt nálunk a védőnő, inkább vicces anekdotaként meséltem, hogy pár hete a 3 éves fiúnk hajnalban felébredt és panaszkodott, hogy fáj...

Mi is kómásak voltunk, így jó 5-10 kérdezősködés után sikerült kideríteni, hogy alvás előtt egy kb 7-8 centis, nem éles szélű játékot belerakott a hálózsákba. Ez reggelre nyomta a lábát és kérte, hogy vegyük ki.

Utána aludt reggelig.


A védőnő szerint ez veszélyeztetés (egy lekerekített élű játékvonat volt) és a "körmünkre fog nézni".

Nézhet, meg bárki más is, nincs titkolnivalónk. De felszaladt a szemöldököm, hogy egy ilyen helyzetre így reagált.


2017. ápr. 28. 14:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Trauma? Vazze, dehát magának tette bele... :D Nagyon vicces védőnőtök van, az biztos, hogy többé egy szót nem húzna ki belőlem igenen és nemen kívül a státuszokon...
2017. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A fiam két éves kora óta nem hajlandó elaludni két állat nélkül, és mind a kettő műanyagból van, az a masszívabb fajta, ráadásul az egyik egy szarvas, még szarva is van. Tehát akkor én 6 éve veszélyeztetem a gyerekemet, mert engedem? Vicc az egész.
2017. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jézus:DD

Manapság (írom ezt úgy hogy fiatal vagyok , gyerek nélkül) néhány ember még a széltől is óvja a gyerekeket.


Ez egy jelentéktelen kis hülyeség. Én gyerekkoromban elvesztem kicsit Horvátországban , rengetegszer elestem , nyúkáltam konnektorba (nem vagyok rá büszke de 3 éves voltam) , fogdostam bogarakat, csigákat , gilisztákat , rengetegszer elestem és érdekes módon soha semmi bajom nem lett.


Felnőttem és egészséges vagyok. És rengeteg szülőt látok akik kiakadnak ha a gyerek felvesz az útról egy pókot vagy egy kavicsot vagy valami. Rémes:D

2017. ápr. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#13


A póktól csak akkor akadok ki, ha oda is akarja adni. Félek tőlük :) Ha az apjának mutogatja, akkor fogdoshatja.


Egyébként 2 évesen megevett egy molylepkét, tanácstalanul felhívtam a gyerekorvost, hogy mérgező-e az állat. Némi röhögés után mondta, hogy nem mérgező, de legalább jutott egy kevés plusz fehérjéhez.

2017. máj. 1. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!