Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamnak 5 éves, ma foci...

Kisfiamnak 5 éves, ma foci kupája volt, új stoplis cipőben volt csúnyán feltörte a lábát. Holnap bevigyem az ügyeletre? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Bal lábán 4 vízhólyag 2 helyen sebes.

Jobb lábon 5cm körüli hólyag és egy vérhólyag. Lefújtam fertőtlenítővel. Sebre betadont tettem.

Alig tud járni, nem szólt nekünk csak mikor vége volt. Annyira sajnáltam, magam szidom mert az újat engedtem felvenni. Nike cipő volt nem hittem ez lesz :(


2017. ápr. 30. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nehogymár egy feltört láb miatt ügyeletre vidd :D ragtapaszt rakj rá és az idő megoldja.
2017. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vidd! Pihen, es zokni nelkul hamar gyogyul.
2017. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Legyen a gyerek minnél többet zokni nélkül.Esetleg kend be valami zsírosabb krémmel.Bephanten vagy ilyesmi.Ahogy elöttem is írták az idő megoldja.Ha mennie kell a gyereknek valahova,akkor meg ragaszd le neki( ne ragtapasszal mert az lejön 2 lépés után,hanem leukoplaszttal.Vágja alá papírzsepiből kis darabot,hogy ne ragadjon a sebbe,de az tuti nem jön le)
2017. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaj Isnenkem...en meg elvagtam a kis ujjacskamat ebedfozes kozben...most akkor szaladjak a surgossegire??:D

Dehogy kell....ne vigyed...Betadine nagyon jo ra,vegyel a patikaban,Bepanthen,vagy valami ilyesmit,fertotlenito kremet,folyadekot,es sebtapaszt,zokni nelkul legyen.

2017. máj. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!