Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 20 hónapos lányom, nem...

A 20 hónapos lányom, nem tudom normális e amit csinál? Lefekszik hasra, és a kezeit a nunijához teszi, és úgy "nyomkodja" magát, ez 4 napja megy, most már az alvós macit is előbb odagyűri maga alá.

Figyelt kérdés
Eddig próbáltam nem felhívni rá a figyelmét, inkább eltereltem, játszani kezdtem vele meg ilyenek, de ez normális?
2010. máj. 15. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyum bölcsiben dolgozik...és ő mesélte, hogy sok kislány, kisfiú csinálja ezt. Négyézláb vannak és a kis feneküket, meg a fütyijüket oda-oda dörgökil a földhöz. Ő azt mondta ez normális. Annyi, hogy a kicsik, rájöttek arra, hogy ez jó érzés. nem kell megijedni.
2010. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

tök normális:) én is ilyenkor kezdtem, ezt anyukám mesélte. De fontos, hogy ne szólj neki, hogy észrevetted! Különben büntudata lesz, hogy ezt nem szabad és késöbb megkeserítheti a nemi életét. Nálunk anyu nem szólt mert ö tudta, de a nagymamám elég tudatlan volt, ö meg rámszólt! Így titokban de csináltam tovább és mindig féltem, hogy meglátják tehát stresszt okozott és késöbb ez meglátszódott a férfiakkal való nemi érintkezésemen is.

A gyerekek ilyenkor fedezik fel, mi az ami örömöt okoz nekik. Ez nem baj, jó lesz nekik késöbb szóval mindenképpen hagyjad, csinálja nyugodtan!:)

Én sem fogok szólni az én lányomnak ha ilyet látok nála.:)

22/L egy kislány anyukája

2010. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam így alszik el, bár azt még nem láttam, hogy matat-e ott lent, de a lába között van a két kis keze.
2010. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, kicsit megnyugodtam, de ugye ez nem sokáig fog tartani? picikét ciki
2010. máj. 15. 13:37
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Ez teljesen normális. Jól esik neki, ha a punciját izgatja. Más kislány is csinálja.
2010. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

az én babám is 20 hónapos, de én ezt nem engedném, hogy csinálja.

kicsit korán van még a nemi éréshez, nem?!

2010. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Kedves utolsó! Ennek semmi köze a nemi éréshez. De azt még a csecsemők is megtapasztalják, hogy a puncijuk, vagy fiúknak a kukijuk érintése jó! Ebben semmi rossz nincs!!! Teljesen természetes!
2010. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az egyik kislányra már rászóltam ezért, hogy társaságban idegenek előtt nem való csinálni.Egyébként meg normális dolog. És valóban ez nem nemi érés, mert ilyenkor még nem érzik azt amit a felnőtt. Mivel éretlen a szervezetük ahhoz.
2010. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mégegyszer kösz mindenkinek, de azt nem tudjátok h meddig tart ez?
2010. máj. 15. 21:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Igen normális dolog, és azt mondják, hogy nem szabad rászólni, vagy megszégyeníteni ezért. Azt viszont meg kell beszélni, hogy mások előtt nem illik ilyet csinálni. Még az ovis korban is előfordul változó gyakorisággal.
2010. máj. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!