Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyermekem és most 10...

2 éves gyermekem és most 10 hetes vagyok a kicsivel normális, hogy a nagy nem is érdeklődik? Mondom neki, hogy ott a baba anya hasába de nem nagyon izgatja

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

2 évesen még nem kell felfognia azt, ami eleve láthatatlan még egy jó ideig...

Ha majd nő a pocid jobban, akkor talán elkezd érdeklődni, de szerintem ez neki még nem egy nagyon érdekes téma. Meg eleve elképzelhetetlen számára. Te: Nézd, ott a baba... Ő meg magában: de mégis hol???? Anya, ne hülyíts, nem látom!!! :):):)

Nyugi, szerintem normális a viselkedése.

2011. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. nov. 17. 21:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

persze,hogy normális.

nekem 2,5éves a volt a fiam mikor terhes lettem.akkor kezdett érdeklődni mikor már nagy volt a hasam, és igazán mikor már érezni lehetett (kívűlről is)a mozgást.akkor sokat jött oda magától ,puszit adni adni rá.meg mindig mondta hogy vegyük ki.

aztán amikor megszületett a pici akkor totál látszott hogy nem érti a dolgot, nézte a babát, de továbbra is a hasmra mutatott hogy kistesó.

már 2hónapos a pici, most már talán "elfelejtette" hogy a hasamban volt.idáig sokszor még ott kereste.

szóval picik még ők, nem érthetik ezt :)

sok boldogságot

és ne erőltesd a kistesós témát,megértését.

2011. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kislányom is 2 éves múlt augusztusban, én most 27 hetes pocakos vagyok! Ő is akkor kezdett el érdeklődni, amikor már látta hogy nő a hasam! Azóta mindenkinek mondogatja hogy kistesója lesz, és hogy ott van anya pocijában! Naponta többször jön hogy megvizsgálja a hasam (látta már amikor a védőnő mérte stb...), puszilgatja és beszél hozzá! Nagyon édes!

Szóval ne izgulj teljesen normális, majd fog érdeklődni!

2011. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valóban ilyen is van, hogy fel sem fogja még esetleg, bár a kisgyermekek megérzései kitűnőek, afelé hajlok, hogy érzi a magzatot, embriót. Az viszont, hogy testvérféltékenységből közönyös iránta, vagy mert még túlságosan messze van a születése, épp csak embrió (nem kizárt, hogy ezt is érzi hatodik érzékével egy kisgyermek a leendő tesójáról), egyéne válogatja.
2011. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az en lanyom 2 eves volt mikor terhes voltam a kisoccsivel de ot se igazan erdekelte mindig mondta baby boy :) ennyi aztan tovabb allt:)most A kicsi fiu 2 eves es terhes vagyok a hugicaval :)) de o jon racsap(na) aztan simogassa es mondja baby:) imadnivaloak.marmint a hasamra csapna ra ha hagynam
2011. nov. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 évesen ne is várd tőle

és nagyon hamar szóltatok.. neki rengeteg hosszú idő lesz az a 6-7 hónap

ne is foglalkozz vele, majd a vége felé térjetek vissza, most legyél csak az övé, kistesózhat még eleget...

2011. nov. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:)
2011. nov. 18. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!