Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondolsz a te gyereked...

Mit gondolsz a te gyereked erre mit válaszolna?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy mit gondoltok mit válaszolna a gyereketek, ha megkérdezné tőle valaki, hogy "Anya mit mond neked a legtöbbet?"


Ez egy személyes dologból jutott eszembe :)

A kérdésemet úgy is lehet értelmezni, hogy mit ismételgetsz neki a legtöbbet, mit hall a szádból egy nap aránytalanul sokat?



2017. máj. 3. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Melyik gyerekem ?

A 15 eves megvonna a valat, nekem mindegy tini vagyok ugysem figyelek ra gondolattal :-D

A 12 eves bociszemekkel nezne csak ram ertetlenul

A 6 evesen meg megsem hallana mert egyfolyataban beszel akkor is ha nem kell

:-D

2017. máj. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Sejtelmem sincs...általában szóhoz sem jutok a nagy mellett, mert folyamatosan karattyol...4 és fél éves. Érdekes kérdés egyébként, reggel megkérdezem tőle, kíváncsi vagyok.

A kicsi még csak 7 hós, ő nem tud nyilatkozni...de valószínűleg a becenevét mondaná. :-)

2017. máj. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Fontos a kor. Az en 2 evesem tuti azt mondan, hogy a " nem " :)
2017. máj. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Azt mondaná, hogy azt, hogy "szeretlek".
2017. máj. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Picikem, pici fiam:)
2017. máj. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia XY! :)
2017. máj. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Laylah ***** válasza:
5%
Felnőtt fejjel: semmirekellő lusta disznó vagy, nem mész semmire az életben. Kedves, ugye? De már nem él.
2017. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, megkérdeztem a 4 és fél évestől, a válasz (azt hittem megzabálom):

"Sokat mondod, hogy szeretsz és ügyes vagyok...meg, hogy hahó, ha nem figyelek. De ez buta kérdés, te sokat beszélsz."

2017. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is megkérdeztem a 7 évesemet. Azt mondta: "egyél még" :)
2017. máj. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

De jó pofák :) Édesek

Nekem onnan jött, hogy van egy 4,5 évesem és egy éppen beszélni tanulóm, konkrétan most mondta ki az első szavát, amikor a kérést kiírtam.

A nagy állandóan leveti a zokniját itthon, mezítláb szeret lenni. Nekem ezzel nem lenne bajom, ha nem kellene attól tartanom, hogy felfázik. A napokban a kicsi ült az ölemben a nagy meg átszalad a másik szobába és a kicsi kiabálta neki, hogy "Zonniiiii" (=zokni)

Hát azt hittem elájulok :) Gondoltam is magamban, szegény gyerek elégszer hallhatta, ha ez lett az első szava :)

2017. máj. 5. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!