Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem tul komoly rollert, de...

Nem tul komoly rollert, de ami kezdő kissrácnak biztonságos pl 4 kerekű főleg gumikerekűt, hol lehet kapni? Sos

Figyelt kérdés

Most beszéltük nagyszülőkkel hogy tőlük kapja a rollert. 3 éves lesz, szinte soha nem rollerezett még.

Nagyon nem akarok drágát, a nagyszülők miatt sem és mert szerintem nem ez lesz a napi játéka(ott a bicaj, motor, futobicikli is lehet lesz, ez gondolkodás alatt van)

Az öröm az könyvelhető a roller iránt :)


Es kb rögtön a napokban kéne..es kb pár ezerért..

Nincs idő pl használtakon filozgatni.

Gondolom nincs jelentősége ebben az esetben annak, hogy pl nem fémvázas (gyakorlo, játszo roller kell csak, nem egy komoly "vas")


Valaki link?

Vagy valaki tud pl tescos árakat?


2017. máj. 4. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi ment kezecske

A kapkodásban kicsit szerencsétlenebb vagyok hogy magam is találnék..

2017. máj. 4. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a decathlonost akartam írni :) Nagyon jó!
2017. máj. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi

Megyünk érte :)

2017. máj. 4. 13:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt a Decathlonos rollert ajánlom. Nyuszi hozott a 2,5 éves lányomnak, imádja.
2017. máj. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Decatlonos.
2017. máj. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!