Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy kisfiú bántotta a kislányo...

Egy kisfiú bántotta a kislányom az oviban. MIt mondjak a lányomnak?

Figyelt kérdés
Most fél attól a fiútól és "elhiszi", hogy ő rossz kislány, ahogy a fiú mondta.
2010. máj. 16. 06:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki,hogy ő nem rossz kislány. Az a rossz gyerek,aki bántja a másikat. Az oviban csak az ovónéni mondhatja egy kicsinek,hogy rossz,gyerekek egymásnak nem.

Esetleg szólj az ovónéninek,hogy beszéljen a témáról a gyerekeknek.

2010. máj. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp magyarázd el neki, hogy ő nem rossz! Mondd el, hogy ha máskor is ezt mondja neki valaki, akkor ő is nyugodtan válaszoljon és mondja el, hogy nem rossz, ha továbbra is ilyeneket mondanak neki, akkor hagyja ott a kisfiút és ne beszélgessen vele (szerintem ez a legjobb megoldás).

Egyébként szerintem az ovónéni sem mondhatja a gyerekekre, hogy rosszak, legalábbis én nagyon nem örülnék, ha bármilyen oktató/nevelő azt mondaná a gyerekemnek és biztos, hogy el is beszélgetnék vele!

2010. máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!