Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők! Ti honnan nézitek ki...

Szülők! Ti honnan nézitek ki a programokat rendezvényeket? 3 éves lányunkkal akarunk a nyáron sokat menni kirándulni nyaralni és ezt akarom megtervezni.

Figyelt kérdés
Nyilván ő még kicsi és most fedezi fel a világot és neki minden program "nagy" program még egy egyszerű táncbemutató is. Multkor láttuk a gólyalábasokat ami gyerekműsor volt és azért az sokáig megmaradt nála tehát cél lenne elsősorban a gyerekprogram. A Programturizmus oldalát nézegetem viszonylag elég jól össze vannak szedve a dolgok de van még valami hasonló oldal? ki hogy csinálja?
2017. máj. 16. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Facebook-on iratkoztam fel oldalakra, amik gyűjtik a programokat. Amúgy főleg városiakat tudok így nézni..

1 példa: [link]


Amúgy inkább cikkeket olvasok, mint hogy: 10 legérdekesebb hely Magyarországon, Legjobb gyerekprogramok az országban stb.


Elég sok ilyet összegyűjtöttek már. Pl van ami azt is nézi, hogy babakocsival vagy gyalog járható a túra útvonal: [link]

2017. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyan nem vagyok szülő, de mi itt szoktunk nézelődni, és sokszor vannak családi programok is!:)

[link]

2017. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak a városunk rendezvényeit nézem, nálunk a művelődési ház oldalán van szinte az összes,ill személyesen prospektust is adnak.ill ismerem a szokásos rendezvényeket-helyeket es onnan gyűjtöm be.pl könyvtàrban szokott lenni mondokás progi, stb

De a bölcsiben is vannak sokszor szorolapok pl ugrálováras napokra, vagy bábszínházi eloadás ha lesz

Folyoparton a hajos rendezvények

Vàrosban nyitott szemmel járok mert plakátolják pl a cirkuszt, gokart pályás, jégpályás progikat


Igazábol annyi helyről van info hogy külön neten nemigazán kell böngeszni

Ill az ünnepnapos ill szokásos fesztiválokat is tudom mikor vannak kb


Egyedül a face babacsoportban jött szembe most pl az ingyenes repteres gyerekprogram, lesz szimulátor, akadálypályák, 3D-s mozi, fotozásnak pilota fülke repcsiben, stb


Illetve én konkretumokat szoktam még keresni pl hova vihetem lovagolni,állatkertbe, uszni


Szoval igy sem győzzük a progikat, nem lenne kapacitás arra hogy a szokásosakon felül keresgessek még es azokra is menjünk.


Plusz Balcsis nyaralás van tervben

2017. máj. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*csak gyerekprogram miatt felesleges nekünk városon kívülre utazni. Gyerekkoncertek is ingyenesek, szokott lenni sétevonatozás, gyereknapon tavaly lezártak egy utcát a sok mentőnek, tűzoltoknak ami felemelt a daruval, kijonnek iskolák előadni, a korház szűrővizsgálni, nyelvoktatási intézmények, kézműves progik, babzsákok

Tavaly koradélutánra a programbőségben elaludt a karomban a 12 kg-s gyermek... :D

2017. máj. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!