Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktassam le kisfiamat...

Hogy szoktassam le kisfiamat arról, hogy "ledominálja" az embereket?

Figyelt kérdés
Sajnos pár hete meglátta, hogy a kutyánk meghágja a férjem lábát, aki erre lelokte magáról mérgelődve a kutyát. Kisfiam ezen jót kacagott, kérdezte miért "dörgölődzött" Mogyi apa lábához? Mondtam, hogy ezt a kutyák szoktak, így akarjak jelezni, hogy ők a főnökök, úgy hívják, hogy dominal. Nagyon megjegyezte, aztán elkezdte, hogy átfogja a lábunkat, es ugyanúgy mozgatja az alfelét, ahogy a kutyától látta és közben mondja, hogy dominál. Mindig raszolok, ha csinálja, mondom, hogy ezt az állatok csinálják, embereknek nem illik, meg ilyenekkel próbálkoztam. Tök ciki, hogy elkezdi nekem csinálni bárhol ahol eszébe jut, vagy produkálni akarja magát. Sőt, ismerősöknek rokonoknak is csinálja, akik először meglepődnek aztán sajnos röhögnek rajta, amire a fiam mégjobban csinálja. Mit tegyek, hogy leallitsam erről? 3 éves.
2017. máj. 18. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Mond el neki, hogy ezt a kutyák csinálják, és miről ismeri meg a kutyát? Hogy kint lakik a kutyaólban és nem eszik édességet, nem megy játszótérre. Ha kutyának érzi magát, akkor alhat kint és nincs édesség. (persze nem kell kint altatni, csak nyomatékosítani:-D)
2017. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az jutott eszembe mint az 1#esnek.

Annyi h a rokonoknak is szólj, hogy ne röhögjenek rsjts. ( biztos tényleg viccesen néz ki, de akkor sem)

És emlékeztetheted arra is h apa mit csinált a kutyával mikor ezt csinálta. De ezt már csak akkor ha az első nem jön be

2017. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg magától is leszokik róla, ha nem csináltok belőle ügyet. Le kell szedni lábatokról, határozottan és komolyan rászólni, és mással foglalkozni. Majd nem lesz neki érdekes, vicces.
2017. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
Mondd meg neki, ha ezt csinálja, te is lelököd, mint apa a kutyát. Pont. :)
2017. máj. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!