Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rábíznátok a gyereket egy...

Rábíznátok a gyereket egy ismeretlen, face bookon szerzett bébiszittere? Hogyan bízhatok meg benne?

Figyelt kérdés
Iratokat szoktak kérni tőle ilyenkor? Volt valakinek már ilyen esete? Köszönöm mindenkinek.
2017. máj. 24. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2017. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nem , akkor ki hogy talál bébiszittert?
2017. máj. 24. 20:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson, hát hogy bízhatnád rá a gyerekedet egy idegenre? Ismerősi körből kell érdeklődni, illetve vannak babysitter ügynökségek, akik ellenőrzik és ismerik az általuk kiközvetítetteket. Esetleg bölcsődében, óvodában, kórházban lehet érdeklődni, hogy a gondozónők nem vállalna-e gyerekfelügyeletet.
2017. máj. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Találkozz vele személyesen, és pár alkalommal te is legyél ott. Ha vannak referenciái azokat is kérd el.


Én hirdettem magam mint bébiszitter, találtam is egy kedves családot két tündérrel. Három és fél évig dolgoztunk együtt, és életem legjobb döntése volt hogy akkor feladtam azt a hirdetést. Sosem bántottam a gyerekeket, eszembe se jutott, és szinte sajátként szerettem őket.

2017. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Más országokban vannak kifejezetten olyan bébiszitteres csoportok, ahol - mint az Uber-nél - pontozni, véleményezni lehet a vigyázókat. Magyarországon nincs esetleg ilyen? Abban jobban bíznék, mert más családok véleményeznek, nem magukat fényezik a bébiszitterek.
2017. máj. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérj referenciákat!

Melyik megye?

Nem reklám, de egyébként ráérek, szoktam olykor sitterkedni,

egyébként mostanában nem vagyok betáblázva. Végzettségem óvodapedagógus, ez a referenciám. De ha muszáj, a régebbi sitterkedéseim referenciáit is összeszedhetem, de az időbe telik, mert rég nem találkoztam a szülőkkel.



De itt most a lényeg, hogy vakon ne bízz senkiben, konkrétumokra alapozz. Egyébként állandóra (beköltözés), vagy alkalmi sitterre van szükséged? Muszáj jogsi, vagy nem?


Nem reklámból írok, de lehet velem kommunikálni, ha értesz. Itt a lényeg, hogy kérj referenciákat a sitter-jelöltektől. És legalább első nap legyél a sitterrel, nézd, hogyan foglalkozik a gyerekkel.


Meg ugye amúgy is végig kell beszélni, egyeztetni az adott sitterrel a feladatokat, a gyermek egyéni jellemzőit.

2017. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!