Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ezt mégis hogy gondolta az...

Ezt mégis hogy gondolta az anyuka,?

Figyelt kérdés

Azért már junius van hivatalosan is. jó idő.. meleg.. nyár..30 fok... errefel mit látok délelőtt?

Kisgyerek anyukával az utcán kabátba ! sétálgat, anyuka persze topba...a gyerek feje meg fő..


sírok..



2017. jún. 1. 13:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%

Gondolom, anyuka készült a rossz időre.

Reggel még nálunk is jó volt, bár nem 30 fok. Látszott, hogy rossz idő lesz.

Most hűvösebb van sokkal és esik az eső.

2017. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Amíg nem ér el hozzájuk a rossz idő, le tudta volna venni róla a kabátot ha akarja.....
2017. jún. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
azt én értem.. de azért durva volt látni hogy ő egy kis semmibe rohangál mikor már kint meleg van és sütött a nap a gyerek meg dzsekibe, legalább levette volna róla de nem.Ja és sapka is volt a gyereken ,
2017. jún. 1. 13:07
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Lehet, hogy a gyerek nem akarta levenni. Nyilván nem erőszakkal tartotta rajta :)
2017. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Mi közöd van hozzá?Lehet fázós a gyerek.
2017. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy élek kedves utolsó :D
2017. jún. 1. 13:12
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
A lányom egyszer magára aggatta az összes játékbizsut, diadémet, lógós klipszet és amit még otthon talált. Indultunk a játszótérre. Iszonyatosan nézett ki, de úgy voltam vele, inkább ő legyen voldog, mint az utca embere... Ah, azok a fejek! :-)
2017. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod, hogy mi az oka. Persze ha szimplán idióta, akkor sajnálom szegény gyerekét. De pl nekem tegnap beszóltak az utcán, hogy miért van a gyerekemen hosszú felső meg nadrág 28 fokban. Elküldtem az illetőt még melegebbre. Azért volt rajta, mert nem érheti himlő miatt nap a bőrét, de a kicsit is muszaj volt levinnem orvoshoz, és az 5 évest nem fogom otthon hagyni egyedül. Sajnos így jött ki, így lehetett megoldani. Szerintem mindenki full defektnek nézett. Pedig csak a muszáj volt nagy úr. Bár a kabát mondjuk ilyen esetben is indokolatlan. Na mindegy.
2017. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Mit foglalkozol idegenekkel az utcan? Es nem az a baj hogy elsz, hanem hogy ennyire belemaszol idegenek dolgaiba mint egy rossz venasszony.

Ismerosom csinalta azt hogy a gyerek hisztizett egy adott ruhadarbert, hat o fogta, raadta azt' hadd menjen, igy legalabb a maga utjan tanulja meg a gyerek hogy tevedett es LEGKOZELEBB nem fog hisztizni a kabatert.

2017. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
mi is mentünk hosszú gatyába meg hosszú felsőben fagyizni, kb. percenként kérdeztem a gyereket, hogy nincs melege??? Hát nincs, én sem tudtam, mi baja, lehet, még a lakás hűvösét érezte, nem melegedett fel kint sem. Valószínű nem bolond az anyuka sem, csak a gyerek akaratos vagy oka volt, hogy beöltöztette, beteg vagy ki tudja.
2017. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!