Van olyan, hogy valaki az abortusz hivatalos ügyintézése alatt, vagy után gondolta meg magát és mégis vállalta a babát?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. Szerencsére személyes tapasztalatom nincs, remélem nem is lesz. Viszont egyik ismerősnél úgy volt, hogy hétfő reggel kellett volna bemennie, de egyszerűen nem vitte rá a lélek, hogy felkeljen, felöltözzön és beutazzon a kórházba, így most van egy édes 2 éves kisfia.
2013. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kelkat68 válasza:
100%
Igen,szerencsére!Nekem van egy 20 éves lányom már és becsúszott egy új baba, de a korom miatt elgondolkodtam az abortuszon. Voltam nőgyógyásznál és a családsegítőnél is, ahol, meg kell mondjam,nagyon emberségesen bántak velem.Kaptam időpontot az általános előzetes kivizsgálásra és a műtétre is, de sok álmatlan éjszaka után nem mentem el. A kislányom 13 hónapos, a legédesebb gyerek,akit valaha láttam! Ha lehet, bármilyen ijesztő is a gondolat, tartsd meg a babát..ez az amit sosem fogsz megbánni.
2013. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hugom már befeküdt,aláirta a papirokat amikor meggondolta magát.

Becsúszott baba,mi a férjemmel és a szüleink is felajánlottuk,hogy segitünk felnevelni,de ő nem akart még anya lenni,ráadásul egyedülálló,így abortusz mellett döntött,megvolt minden papir hozzá,elmentem vele a kórházba,mondtam hogy még meggondolhatja magát,már leöltözött műtéthez,én a váróban voltam,aztán egyszercsak sirva kijött egy szál lepedőben hogy meggondolta magát,vigyem haza.

Másfél éves a kislánya,rengeteget segitettünk neki,lett új párja aki a kicsit is imádja,jól döntött.

2013. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De jó ilyeneket olvasni. :)))
2013. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a második védőnői látogatás előtt gondoltam meg magam, ikrek lettek ráadásul :)
2013. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
19 éves voltam, már volt időpontom szerdára. Hétfőn telefonáltam a dokinak, hogy hagyjuk a francba:) Én nem is akartam soha elvetetni, a család nyomott. Szerencsére volt annyi eszem, hogy kiálljak magunkért, és életem legjobb döntése volt:)
2013. aug. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a dokimig jutottam el, ő megadta a családsegítő számát, címét, hogy bejelentkezhessek. 3x próbáltam őket hívni, 1x sem vették fel...(ami azért röhejes, bejelentkezés nélkül ugye nem lehet menni, így több nappal is elcsúszhat valakinek az egész tortúra, csak mert ők nem veszik fel rendelési időben soha) Mindegy, nekem nem ez volt a problémám, én inkább jelnek vettem, és amúgy is hezitáltam, úgy döntöttünk megtartjuk a babát. A sors fintora, hogy mire visszamentem a dokimhoz 3 hét múlva, akkor derült ki, hogy a baba 3 hete nem fejlődött, megállt a szíve...:( Missed ab volt. Így is borzalom volt, abortuszról többet hallani sem akarok.
2013. aug. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a 3.becsúszott baba.Már a műtőben is aláírtam az utolsó beleegyező papírt,de mégsem történt meg az abortusz.Most lesz kilenc hónapos a kisfiam,imádom!!!:)Látva őt,belegondolni,hogy el akartam vetetni,hogy perceken múlt az élete,mindennél rosszabb!!!Szerencsére a sors közrejátszott!!:)
2013. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!