Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 19 hos kislanyommal megyunk...

19 hos kislanyommal megyunk nyaralni. Mit pakoljak be neki? Minden erdekel

Figyelt kérdés
Gyogyszerektol elkezdve a ruhakon at minden praktika erdekel, hatha tudtok olyat mondani ami elkeruli a figyelmem. Koszonom.
2017. jún. 4. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

ól zárható üvegben víz, több kis adagban (inni is, mosakodni is)

- rágcsálnivalót

- kisebb adagokra osztva szendvicsek

- nedves törlőkendő

- pelenkázó felszerelés váltóruhával

- melegben is legyen legalább egy vastagabb váltóruha, ha hirtelen lehűlne a levegő

- kendő az ablak vagy a gyerekülés letakarásához

- zacskó az útközben termelődő szemétnek

- valami új játék, amit még nem látott

- a kedvenc állatka, takaró

- pihenőhelyen leteríthető pokróc, hogy a baba hempereghessen.

2017. jún. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Gondold végig részletesen egy napotokat a nyaralóhelyen, reggeltől estig, és írd le közben egy papírra, mi kell. Ezt te tudhatod, a szállás és a gyereked ismeretében. Gyógyszer: lázmérő, lázcsillapító, én orrsprayt és orrszívót is szoktam vinni, Fenistil gel (szúnyogcsípésre), popsikrém, olyan is, amit kipirosodásnál használsz.

Nem tudom, hova mentek, de ha strandolós hely, akkor napsátor nem árt, és egy uv szűrős úszóruha és sapka. Úszópelus esetleg. Ha külföld, akkor európai egészségbiztosítási kártya és biztosítás, de ezek nektek is.

2017. jún. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Mi 15 hossal megyunk.5 napra.

Babakocsi,utazo jaroka,pelus,ruhak,tejital,jatek,gyogyszerek...es nemtudom.engem is erdekelnenek a valszok :)

Parom kitalalta az anyjaval,hogy 1 autoval menjunk.g-s astrank van....hat szerintem a mi cuccaink sem fernek majd be a csomitartoba,nem meg plusz 2 embere...de most igy nem tudok tobbet sorolni.

2017. jún. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Hova? Mivel? Mennyi időre?

Hegy-tenger, külföld-belföld (be tudsz-e vásárolni a megszokott márkákból vagy mindent vinni kell...) , autó-busz-repülő...

Sok mindent behatárol.

2017. jún. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Mi 4 eves, 1 evessel megyunk 6 napra to partra.


Sportbabakocsi,gyogyszerek,(hanyas elleni kup,hidratalo cuccok,szemcsepp-mert folyton kotohartyas a kicsi,) szunyog kullancs irto, calcium,lazcsillapito-ez az alapkeszlet..


Kedvenc es uj jatekok.

6 napra megyunk 9 valtas rovid ruhaval/fo pizsi, body a kicsinek...tudunk mosni ha kell, furdeto cuccok es kb ennyi, fel csomag pelus, naptej barmi mas kell vagy el fogy akkor tudunk venni...


Jah igen ,a motorokat most paszirozza be a ferjem epp,azok nelkul nem tudunk menni:)

2017. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
De a férjed is megy ugye? mert így úgy hanzik h csak te meg ő :o ha tényleg nincs melleted az apja bocsánat
2017. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!