Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónapos kislányommal...

20 hónapos kislányommal vérvételre kell mennünk, hogy zajlik?

Figyelt kérdés
El nem tudom képzelni, hogy lehet úgy lefogni, hogy le tudják venni a vért. A doktornénink is egy tündér mégis, mikor meglátja, menekülne és azt is nehezen engedi, hogy pl. meghallgassa a hátát :(
2016. szept. 14. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig csak úgy ha lefogják. Én a fiamat egy hónaposan vittem. Onnan vettek Neki is mint a felnőtteknek. Ha ügyes aki veszi simán megy.
2016. szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én gyerekápoló vagyok, diplomás ápoló tehát veszek vért.

Gyerektől függ, ha nagyon harcol akkor be csavarjuk takaróba, és csak a karja van kint, meg persze a feje. Ez még mindig humánusabb mint mikor hat felnőtt fekszik a gyereken, és próbálja lefogni.

2016. szept. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Muszáj lefogni. :( a lábait a lábaim közé kellett szorítani, az egyik kezét én fogtam, a másikat a doktornő/asszisztens és magamhoz is öleltem a fiam. Így esélye sincs mozgolódni közben.

Vénából vesznek vért. Innen legalább gyorsabban megvan, mint amikor picibabaként ujjbegyből vették le.

2016. szept. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Lefogni viszont muszáj mert egyrészt vért kell venni, elmagyarázni nekik még nem lehet, és ha nincs rendesen rögzítve a karja akkor össze-vissza szúrnánk minden fele, na az lenne aztán a veszélyes.
2016. szept. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy zajlott, ahogy a 3-as írta. A lányom is olyan 19-20 hónapos volt, amikor vért vettek tőle.
2016. szept. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!