Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pelenkás 2-2,5 évest miben...

Pelenkás 2-2,5 évest miben fürdik a strandon, Balatonon? Úszópelenkában?

Figyelt kérdés
És csak az úszópeus van rajta vagy arra még fürdőruha? Főleg kislányos anyukák válasza érdekelne. köszönöm
2017. jún. 9. 13:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%

Kiengedi egy az egyben, igen.

Egyszer strandrol hazajovet beultettem szaraz uszopelusban a gyerekulesbe, hat volt meglepi, amikor meglattam, hogy egy tocsaban ul.... utana olvastam es tobben megerositettek, hogy ez bizony ilyen. Nem tul praktikus, ahogy kijovunk a vizbol mehet ra a rendes pelus, mert nem tudunk elmenni enni vagy csak a parton jatszani.

A kakit megfogja, es ennyi.

2017. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%

Azért úszópelus mert a vizet ki-be engedi. Különben olyan lenne mint a sima és bent tartaná a vizet amit cipelne a pici.

A szilárd dolgokat viszont bent tartja.

Szerintem ha akar vegyen fel fürrdőruhát de ha melege van vagy bármi akkor lehet csak pelusban is.

2017. jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
Úszópelusra kap egyberészes fürdőruhát. 2 éves kislány.
2017. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
42%
Úszópelenka és arra fürdőruha természetesen.
2017. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Uszopelenka ea ra wgyreszes furdoruha.
2017. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szerintem a legjobb, ha pucéran vannak. Régen is így voltak, azt senki sem problémázott...
2017. jún. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem fiam van ugyan, de olyan a fürdőgatyája, ami megtartaná a kakit (nem a hálós, hanem rendes betétes) - nincs ilyen lányban?
2017. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!