Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! A ti gyerkőcötök is...

Anyukák! A ti gyerkőcötök is hányt már az utcán ha beteg volt?

Figyelt kérdés
Még egyszer hangsúlyozom nem a részegekről van most szó hanem amikor tényleg beteg volt szegény.

2017. jún. 11. 17:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagyok még anya, de a napokban egy kisfiú a pénztàr előtt hànyta el magàt egy boltban. A legszomorúbb talàn az volt benne hogy a szülő kivitte a mosdóba majd visszajöttek mintha mi sem történt volna és nem hazament a làthatóan rosszul lévő gyerekkel.
2017. jún. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Igen, a kórházból mentünk a kocsihoz, a parkolóban hányt. 4 éves volt akkor.
2017. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Hosszabb kocsiuton sokszor volt rosszul kisebb koraban (most is lenne de mar adunk neki Daedalont), volt hogy ki kellett szallni a kocsibol az ut szelen mert hanynia kellett.

Miert kerdezed?

2017. jún. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
En kisfiam a Wal-Mart kozepen hanyt, szepen hazamentunk. Senki nem nezett rank rosszaloan inkabb segiteni akartak:)
2017. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%

Ha beteg, nem huzgalom az utcan, se jatszoteren, se boltba. Levegozes kertben.

Ha max. a rendelobe megyunk es kozbe, hát igy jártunk...

2017. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk nem beteg volt hanem egyszerre tul sokat ivott es mikor kiszálltunk az autoból elhányta magát. Mondtam neki jó megyünk haza aztan sirni kezdett mert ő beakart menni a boltba. Nem hanyta le magat csak a kocsi mellé. De az ilyen előfordul a gyerekekkel. Nem kell rosszat szolni vagy furcsán nézni.
2017. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Igen , az Aldi közepén hányta el magát. Nagyon segítőkèsz volt egy fiatL fiú eladó. Otthagytam csapot papot és vittem haza kezemben. Aztán útközben is hànyt , addigra odaèrt apukája és ő vitte tovàbb. Nagyon rossz volt, nagyon sajnáltam, hogy ott kapta el.
2017. jún. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%

Volt igen,kértem segitséget hogy össze legyen takaritva ez egy pláza közepén volt.Ennyi.

Elsőnek:utána mi is folytattuk a plázázást,mert tudtam hogy azért hányt mert az oviban olyat evett amit nem szabad neki(tejallergiás volt),szoval nem beteg volt csak a gyomra kikészült attol amit megevett.

2017. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
6%
Igen tavaly ilyentájt pont. A boltunkban megérezte a kávészagot. Olyan erős volt h felfordult a gyomra . A tízemeletes előtt hánytunk együtt mert én meg kismama voltam és hányós. Akkor ki is deült h jön a kisteso.
2017. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem,mert tegnapelőtt mi is így jártunk...Elmentünk autóval a barátnőmért és a kislányáért(mert meg volt beszélve már 2 hete ez a találkozó csak közben beteg lett a kisfiam)Szóval 1 óra út oda 1 óra út vissza(amit egyébként szinte végig aludt)de visszafele félúton felébredt,hogy rosszul van megálltam a kocsival odament egy fa elé és hát odahányt...Nagyon ciki volt a barátnőm előtt de hát nagyon rosszul volt...Utána visszaült és hazamentünk.(5 éves)
2017. jún. 11. 19:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!