Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Panelban lakok, mit csinaltok...

Panelban lakok, mit csinaltok a kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
2-3 eves, foleg Szegediek ? Mindig mentek valahova, jatszoter, nem unalmas ? Hova lehet meg menni ?
2017. jún. 14. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem lakom panelban, de nem hiszem, hogy a lakóhely befolyásolná a programképzést.

Lehet:

-kirándulni számos helyre

-túrázni

-állatkertbe menni

-strandra menni

-természetes vízhez menni

-erdőbe gombászni

-korosztálynak való hangversenyekre, koncertekre, előadásokra

-kézműves foglalkozásokra

-biciklizni

-piknikezni

-kiállítást nézni (igen, a kicsik is szeretik a szép képeket, megbeszélgetve vagy a kiállított járműveket, állatokat stb.)

-moziba is el lehet menni

-várost nézni és megszámolni a piros ablakokat közben vagy a kék autókat vagy a szép házakat vagy a helyes cicákat stb.

2017. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia. Anno a fiammal sokat voltunk a Vadasparkban. Vagy strandon. Játszótér mindennapos volt, de nem mindig ugyanoda mentünk így nem unta. Cirkuszba is lehet menni, vagy játszóházba.

Bár anyagilag a játszótér a legolcsóbb :-)

2017. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Hülyeség ez a panelozás. Ugyanúgy működik a dolog, mint a kutyával. Aki akar törődni a gyerekkel, kutyával, annak mindengy hol lakik. Egy kertbe kivágott kutya, gyerek is unatkozik, ha senki nem foglalkozik vele.
2017. jún. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat !

35 ev utan most koltoztunk panelba, eddig volt kert , ott jatszottak egesz nap, allatok, homok stb.


2. valaszolo, strandnak melyiket ajanlod ?

A Vadasparkba hetente megyunk, kicsit kezd draga lenni :)

2017. jún. 14. 11:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Ovi után pihenünk délután lemegyünk a játszotére játszani barátokhoz.hétvégén meg kirándulni.
2017. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy családi ház után nagy váltás. Igen, mindig megyünk valahova. Nem, nem unalmas, mert mindig máshova megyünk. (Persze vannak kedvenc helyeink.) Majd hozzászoktok, meg lesznek környékbeli barátaitok, és jobb lesz.
2017. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Ekkora korában még Hmvhelyre jártunk át... nekem fizetett volt a bérletem a munkahelyem miatt, neki meg ingyenes volt. Sokkal olcsóbb és jobb strand.

Nagyobb korában Aquapolis kinti rész, a babapancsolónál.

Jut eszembe még a Füvészkert.

2017. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én értem mire gondolsz. Én is szoktam unni magam a játszón, miközben mondjuk egy csomó minden tennivaló lenne odahaza. Olyan jó lenne ha csak kiszaladna a saját udvarunkra, én a házból rálátnék, és közben rengeteg mindent el tudnék intézni.


Azért minden nap nem lehet valami fizetős programra sem menni, de pl. kirándulni sem lehet állandóan.

2017. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2-3 éves gyerekre vonatkozik a kérdés. Most komolyan, első válaszoló vinné túrázni? Múzeumba? Kézműveskedni? Szerintem ezeknek ovis kor előtt nem sok értelme van, hacsak nincs a gyereknek háti hordozója, amiben viheted vagy babakocsi.

Kisebb helyekre vinném, felénk pl. van Arborétum, ott nem gond, ha elfárad és nem túra mégsem, nem marad ott az erdő közepén. Állatkert jó ötlet, de én akkor vinném, ha van nagyobb tesó.

Ekkora gyerekkel én a mindennapi dolgokat csináltam, vásárlás, játszó, ismerősök, rokonok látogatása.

Ha meg nem a gyereknek csináltok programot, hanem magatoknak, akkor szabadtéri programokra vinném, meg bárhová, ami engem érdekel és megvan a gyerek alvása, étkezése és mozogni is tud. Pl. kétévest moziba nem, max. nekik való bábelőadásra, ahol nem gond, ha belebeszél.

2017. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!