Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A műhisztis korszak ovira...

A műhisztis korszak ovira elmulik? Mások sajnálatára játszik a gyerekem.

Figyelt kérdés

Vannak olyan emberek a nyezetemben akik mindent ráhagynak a gyerekre (persze mivel nem neki okoz károkat es nem erdekli hogy a gyerek szocializodjon es ismerje a szabalyokat nevelje az anyja stb)ezen kivul viszont ha az anya(én)rászol a gyerekre, akkor nekiállnak látványosan sajnálni a gyereket.

És itt jön a lényeg.

A gyerek mindezt kihasználva, a jelenlétükben át megy egy anyja felé ellenszegülős, siros., hisztisbe erre őt sajnálják engem meg elhordanak gyerekhez nem értő gonosz anyának.

De ha ezek az emberek nincsenek jelen, valojában egy ügyes kisangyal már, ügyesen öltözik, vetkőzik, fogat mos(velem ), minden happy, persze néha van az a szokásos dacolása, de ilyen direktcsinált MŰhisztiket soha nem vág le.


A környezet meg mindig bedől ennek, ezáltal a gyerek megerősitest is kap, őt sajnálják, mert pl uristen nadrágot adok rá, engem meg lenéznek mintha csak megríkatni tudnám a gyerekem


2017. jún. 24. 12:28
 1/9 A kérdező kommentje:
3 éves, ősszel ovis. Csak kíváncsi vagyok meddig fogok még itélkezéseket kapni
2017. jún. 24. 12:35
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Hű de rossz, gonosz gyerek! Sajnállak, amiért mindenki ellened van! Ezt akarod hallani, ugyebár? De!

Szívesen meghallgatnám a másik oldalt is. Felnőtt nők és anyák, nyilvánvalóan ők is tökéletesen tudják, milyen egy hisztiző, akaratos gyerek, és az ilyen gyerekeket nem szokták sajnálni, amiért szegény szülőjük próbálja megregulázni őket.

Namármost vagy olyan mesterien játssza a szenvedő alanyt a kicsid, hogy most azonnal el kéne kezdenie a színészi pályafutását, vagy a környezetedben minden anyuka sík h ü l y e (és szerintem ezek közül egyik eset sem áll fenn).

Természetesen a gyereket nevelni kell, nem szabad mindent ráhagyni, de ez nem azt jelenti, hogy non-stop bőgetni kell.

Nálunk is van a játszón egy-két anyuka, akik folyton csheszegetik a gyereküket, mert ők aztán most megmutatják a sok léhűtő, nevelésre képtelen anyukának, hogy milyen is a szigor és fegyelem.

Agybajt kapok tőlük, hogy még a játszótéren is pokollá teszik a gyerek életét (neked hogy esne, ha folyton azt kellene hallgatnod, hogy nem szabad, ezt nem így kell, ezt akkor is ki kell bírnod, csináld ezt, jaj de rossz vagy? Rövid idő alatt megbolondulnál.), ahelyett, hogy békén hagynák végre.

2017. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Magatol egyetlen rossz szokas sem mulik el. Tenni kell ellene egy szuper modszerrel: nevelesnek hivjak.

Mondjuk van aki szerint a verekedos harapos korszak is "elmulik"...hat sajnos nem.

2017. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A jelenlétükben ilyen csak.

Nem cseszegetem a gyereket.

Nem egyről beszélünk.


Példát is írtam. Ügyesen öltözik. De imád pancsolni is stb. De a jelenlétükben egy fürdetés öltözés fogmosás is megoldhatatlan.

2017. jún. 24. 13:00
 5/9 A kérdező kommentje:
3 igen, csak épp ha rászolok hogy nem kéne focilabdával ledobni a tévétneki állnak a gyereknek részvétet játszani!
2017. jún. 24. 13:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben és visszàjàra fordítom a szitut. Pl. Ne dobàld a tv-t, nem szabad, de làtod X.Y. megengedi, majd nàla ledobod. Van pénze màsikat venni. :D


De a legegyszerūbb. Szólok a gyereknek, hog legyen olyan okos és mutassa meg, hogy kell szépen jàtszani. Az illetõnek meg megmondom, hogy hülyeségre nem tanítjuk a gyereket. Nem szeretnéd mégegyszer meghallani, mert õ sopànkodna a legjobban, ha nála is azt csinàlnà a gyerek.

2017. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ha nála is ezt csinálná, megint ugyan ki lenne a hibás, az anyja.

De azért itt meg sajnálják meg én vagyok a gonosz.pont ezert csinál ilyeneket előttük.mert akármit lehet neki mert ő a sajnálni valo cuki kismokuska. Kicsi fáradt nem ugy akarta ezzel jönnek

2017. jún. 24. 13:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell túlbonyolítani ezt ennyire. Az én gyerekemet én nevelem. Azt csinál, amit megengedek neki. Aki pedig ezt felül akarja bírálni, mehet hazafelé. Ha a saját anyám, vagy a páromé, ők is. Ennyit kéne néhányszor tenned, és rögtön megértenék, hogy mibe pofázhatnak bele és mibe nem.
2017. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Utolsóval egyetértek. Volt màr hasonlóra példa és én voltam a h..ye szerinte. Annyit mondtam, hogy lehet, de itt ÉN döntök. :)
2017. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!