Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Utáltam a terhességet, nem...

Utáltam a terhességet, nem volt a kedvencem a szoptatás sem, a babás korszak meg untatott, volt más is így ezzel?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 21. 11:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
54%
Imádtam terhes lenni, sajnos nem tudtam szoptatni (koraszülöttség, tejbelövellés hiánya miatt) pedig nagyon szerettem volna.Itthon a babával néha már egy kicsit monoton, de nem cserélném el semmiért.
2017. ápr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

veszélyeztett etrhes voltam, vérzésekkel, sokat kellett feküdnöm. A szoptatás is szenvedés volt az elején, majd szépen kialakult, de meg nem szerettem.

Amikor elment 3 évesen a lányom oviba én meg dolgozni igazi megváltás volt. Szeretm a munkán magam igazítottam a munkaidőmet nagyjából, elég hamar 3-4 körül általában elhoztam és estig foglalkoztam vele, ami nekem teljesen elég is volt.

Most lenne esedékes a kistesó, de vannak félelmeim.

2017. ápr. 21. 11:33
 3/37 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem, ha ilyen nyűgnek élted meg, ne vállalj kistesót. A nagy kárára is menne, hogy állandóan ideges, frusztrált vagy. Most kevesebb időt töltesz vele, de minőségit, te is jól vagy, szerintem kár lenne ezt feladni.
2017. ápr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
37%

"untatott"?


Más hobbid nincs?

2017. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
72%

Mi az, hogy "esedékes a kistesó"? Kinek a kistesója? A tiéd?

Mi az, hogy esedékes?

Hogy lenne már esedékes, ha utálod az egész kisgyerekes-terhes korszakot?

Minek?

2017. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
43%
Nem ajánlom a tesót, bár sajnálom a kislányodat, ha egyke lesz.
2017. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
81%
Első vagyok, akkor én is leírom a történetünket.8 hetesen vérzés, 16 hetesen ismét vérzés.28 hetesen magasvérnyomás miatt 1 hét kórház, majd utána hetente 1x kontroll, 24 órás vizeletgyűjtés stb. 33. héten kórházba kerültünk.Hellp szindróma, életmentő császár, ha nem vagyunk éppen kórházban már nem élnénk (doki mondta).Baba koraszülött, nem érte el az 1500 grammot.1 hónap a kórházban a koraszülött osztályon.Köldök és lágyéksérv a kisfiamnál, 4 hónaposan műtötték.Kontrollja járunk a fejlődésneurológiára, immunulógiára és hematológiára 3 havonta.Most 10 hónapos, tervezzük a kistesót.Szóval én is átéltem egy pár dolgot.
2017. ápr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Rendben a megfogalmazás nem volt szerencsés. Mármint az "esedékes" szóra gondolok.

Szeretnék mégegyet gyereket, mert imádom a meglévőt is, ő az életem. Szeretek vele lenne, én is élvezem a vele töltött időt. De a terhességet és az első 2-3 évet szivesen kihagynám.

Pluszba a lányzom is vágyik egy hugira (majd meglepődik, ha öcsi jön :)) illetve a férjem is szeretne, továbbá már nem vagyunk annyira fiatalok sem, h még évekig várjunk.

Szóval tényleg rosszul fogalmaztam, és légyszi ne ezzen rugozzunk, így értettem az "esedékest".

2017. ápr. 21. 11:46
 9/37 anonim ***** válasza:
75%
1-es és 7-es vagyok.Nem tudom, hogy miért kellett lepontozni amiért leírtam a történetünket.Aki csinálta nagyon empatikus lehet...na mindegy.Amúgy csak azért irtam le, mert rengeteg dolog történt velünk is, ennek ellenére szerettem terhes lenni, persze a végét/szülést megváltoztatnám ha lehetne, de így alakult.Egyébként meg kérdező ahogy most állsz a dolgokhoz, ne vállalj még kistesót, mert meg fogsz kattanni.Lehet az idő múlásával másképp fogod érezni, látni a dolgokat.
2017. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
39%

Nem való neked a gyerek, ne legyen esedékes a 2.

A terhesség érthetően megviselt, nem azért nem ajánlott, hanem elsősorban azért, mert érdekesebb, izgalmasabb számodra a papír jobbról-balra toszogatása egy irodában, mint a világ legnagyobb csodája: ahogy egy ember elkezd beszélni, szavakkal gondolkodni,ahogy bontakozik a tudata. Ezt nem is vetted észre, nyilván mert nem érdekel.


Fontos, hogy az ember azt csinálja, amit szeret, ami nem untatja. Az egész családodnak érdeke, hogy te ne kínlódj.

Mindenki megsínyli, ha valaki természete ellen kénytelen élni.

2017. ápr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!