Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen jutalmat adjak 7 éves...

Milyen jutalmat adjak 7 éves kisfiamnak a kitűnő bizonyítványért?

Figyelt kérdés
Mindenből 5-ös lett mivel jutalmazzam meg?

2017. jún. 24. 17:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%
Egy drágább Lego star wars készlet volt az álma, ha kitűnő lesz. Ehelyett kitűnő lett, jó tanuló jó sportoló díjat is kapott. Így lett sw legó és egy óriási hawai pizza is lett a pizzéria vicces kedvében volt mert ananászból 5 rakott ki rá, mert eldicsekedett nekik, hogy kitűnő lett :)
2017. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%

Tanulmanyi eredmenyt nem jutalmaztuk soha hiszen minden gyerek kepessege szerint teljesit.

Az egyik kituno a testvere nem az akkor ez fajdalmas lehet.

Szerencsere kulfoldon lakunk nincs evzaro se evnyito se biziosztas.

Utolso heten sok sok sport kozos jatek van.

Bizonyitvany mindig 10 perces beszelgetes utan a szulo gyerek tanar harmasban kapjuk.

Igy minden gyerek elegedett nincs verseny nincs szegyen.

2017. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%

10: egy kiegyensulyozott gyerek eleteben mindennapos a jatek, a jo programok, stb. csak ugy mint a konyvek. Szoval mit tartasz megfelelonek egy olyan csaladban ahol nem csak a konyv a megszokott dolog hanem a program es a Lego is?

(Kotekedok kedveert: a mindennapost nem szo szerint kell ertelmezni termeszetesen)

2017. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%

Nem jutalmaznam meg.az a "dolga" h tanuljon én sem kaptam semmit és nem is vártam el!

Ja igen és van gyermekem és nyugodtan le lehet pontozni :) (elvégre véleményt kérdeztek)

2017. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
51%
A jó teljesítmény jutalma a jó bizonyítvány. A sikerélmény. Biztos könyvet is kapott érte a tanító nénitől. Ne tedd át a sikermény örömét egy ettől teljesen független tárgyra. Vidd el fagyizni.
2017. jún. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Elvittuk moziba.
2017. jún. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk mig kisebb volt könyv volt jutalom ,mert könyvet nálunk ünnepekre kapott,kért.

De lehett fagyizás is ,te dönsd el ,bármi lehet amit szeret de ritkán kaphat.

Én idén 8.osztályos fiamat bizonyitványáért kivánságára mekibe hivtam meg fagyizni olyat választot amit akart .

2017. jún. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91%
Semmiképp nem adnék neki nagy dolgot, magának tanul, ezt mielőbb meg kell tanulnia. Ugyanakkor a gyerekeket motiválja bármi plusz, és valami aprósággal mindenképp meglepném. Igaz, könyvet nálunk is alapból kap, de ez nem azt jelenti, hogy akkor nem örül neki - magamból kiindulva. Viszont nem kötelező olvasmányt, hanem olyasmit kapna, ami érdekli.
2017. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem más, ha megígéred neki, hogy majd ezt meg azt kap, ha kitűnő lesz (ez tényleg nem igazán jó módszer) és más, ha az szülő, nem hagyományt teremtve, csak örömében, büszkeségében ad valami tárgyi ajándékot, élményt vagy finomságot (akár akkor is, ha csak önmagához képest volt a gyerek igyekvő).
2017. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
85%

én is megjutalmaznám valami aprósággal.egész évben dolgozott,magatokat sem lepitek meg valamivel,ha év végi jutalmat kaptok például?

nálunk a közös programok beváltak(libegő,tarzan park,bobozás,)

A könyv is szép -és hasznos ajándék

2017. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!