Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti mit csináltok a kitűnő...

Ti mit csináltok a kitűnő állapotú kinőtt bugyikkal?

Figyelt kérdés
Odaadni senkinek nem tudom, mert ezek fiúbugyik, testvéreméknek lányuk lesz. Kidobni nem akarom, mert tényleg újszerűek. El lehet ezeket adni?
2016. jún. 8. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálhatod eladni, de szerintem kevesen vesznek fehérneműt használtan.


Mi a családsegítőbe visszük.

2016. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha mész pl. börzére és amúgy is viszel ruhákat, vidd el, hátha megveszik, de csak ez miatt nem érdemes elmenned, mert többe kerül a helypénz. Én vettem használtan 50-100Ft ért a fiamnak, mert kezdjük a leszoktatást és a kakist inkább kidobom. Használat előtt meg az újat is kimostam volna, szóval szerintem nem gáz.
2016. jún. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sem adtam még soha oda a kislány bugyikat. Kettő lányom hordta.

Most a fiamnak rengeteg van. Én megkérdezem a barátnőmet, kell el a kisfiának, ha nem, elteszem vagy kidobom...

2016. jún. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

én rengetet vettem/kaptam használtan. Alig volt új gatyája a gyereknek :D

ha van ismerős, kicsi fiúval, add oda neki.

de fb-ra feldobod csomagáron 40-50 ft/db-ra számolva, akkor tuti elviszik.


ja, és lehet, csak az én szememet bántja, de afiúknak nem bugyijuk, hanem gatyájuk van ;)

2016. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk nincs ilyen mert mindegyik mire kinövi a lányom akkor a tönkre megy ,ha van is ilyen akkor barátnőmet kérdezem meg kell e ha igen az ővé ,ha nem akkor kukatetejére kirakva gyorsan elviszik a kukázok.
2016. jún. 9. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
El lehet adni használtan, de fillérekért. A börzéken és a bababizományiban is látom, hogy mások árulnak/vesznek bugyit, kisnadrágot használtan. Nem látok ebben kivetnivalót, de a fehérneműből én inkább újat vennék. Nálunk a turik is tele vannak felnőtt és gyermek fehérneművel és veszik, mint a cukrot!
2016. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!