Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem aar enni a 22 hós kisfiam,...

Nem aar enni a 22 hós kisfiam, mit tegyek? Nagyon keveset eszik, reggeli félszelet kenyér vagy 1 db virsli. Nem szereti a főztőm, vagy elrontok valamit?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismerős :) Ne izgulj, ha nem csökken a súlya, akkor nincs gond. Én már minden orvost végigjártam anno, próbáltunk kismillió vitamint, mégsem evett semmit. Néha napokig csak reggel-este a tej és ennyi volt, semmi nem kellett neki. 22 hónaposan ment bölcsibe, ott nem akarták elhinni, hogy otthon nem eszik a gyerekem, mert a bölcsiben minddenből repetázott legalább kétszer. Egy idő után meg már itthon is elkezdett enni.

Én is aggódtam, hogy talán a főztöm nem ízlik neki, ami érdekes lenne, mert mindenki szerint nagyon jól főzök. De úgy látszik a menza kaja jobban bejön :D Na nem, azért már itthon is eszik.

2010. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
NE AGGÓDJ,HA A SÚLLYA NEM CSÖKKEN ,AZ ÉN 22 HÓS LÁNYOM IS NAPOK ÓTA NEM ESZIK"MOST ILYENJÜK VAN"JA ÉS SZERINTEM SEMMI BAJ NINCS AFÖZTÖDDEL ÉS NEM RONTASZ EL SEMMIT!MÁR ÉN SE TUDOM HOGY MIT FÖZZEK NEKI,MERT ALIG ESZIK VALAMIT!AMÚGY NEKEM NEM AZ ELSŐ,MERT 5 GYEREK UTÁN EZ MÁR ISMERŐS!NE IDEGESKEDJ RAJTA,HA CSIPEGET AZ MÁR JÓ!
2010. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én fiam detto. Napokig képes volt elleni pl. egy kiflivel.

Aztán kezdtünk összejárni más gyerekekkel és érdekes módon ha ők ettek, evett a fiam is.

Aztán rájöttem hogy van 4 kedvence (virsli, zabkása, paradicsomleves, lángos) és ezeket váltogatva adtam neki, amíg (gondolom) kitágult a gyomra és most már megeszik mást is, sőt ő szól hogy éhes.

Most 2,5 éves és (lekopogom) jó a súlya is, egyedül a húst nem eszi meg.

2010. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!