Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggeli: 1 szelet tk kenyér...

Reggeli: 1 szelet tk kenyér sonkával. Tízórai:alma,1 pohár tej. Ebéd:saláta + 1 tojás. Tízórai:1 natúr joghurt+ 1 jó reggelt zabfalat. Vacsora: semmi. Vacsorára ehetek valamit vagy akkor már sok lenne?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Vacsi is kell.

De a te eseted más, úgyis sz@rul kajálsz.


Délután zabfalat?:D Jesszus tiszta szénhidrát..

2011. jan. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 theevilpinkydevil válasza:
26%
Én elmondom az én fogyókúrám: Reggeli: Vajaskenyér, Tízórai: Hús, Chips, Ebéd: Hús főleg, Vacsora: mindig más és nap bármelyik szakában: cukrok, hús, franciapiritós. Ja és ez tudom, hogy hízásra jó, de én szoktam sokat tornázni itthon.
2011. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Második:

Biztos sok zsírt fogytál már, ugye?:DD Véletlen se izmot.. Jajj :D Hiába leszel 55 kg, ha közbe plöttyedt, hájas leszel, mert ilyen bénán étkezel..

2011. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyél mindent, és mozogj sokat és ne stresszelj a súlyodon. Jelentős javulás várható...
2011. jan. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Második:

Biztos sok zsírt fogytál már, ugye?:DD Véletlen se izmot.. Jajj :D Hiába leszel 55 kg, ha közbe plöttyedt, hájas leszel, mert ilyen bénán étkezel..


Hogy lehet ennyire nem venni a poént?

2011. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 theevilpinkydevil válasza:
55%
Ja és tényleg valamit kihagytam. Én szinte nem is tudok hízni, nem tom miért. A legjobb megoldás fogyókúrára: szerezz bélférget, vagy fűrésszel vágd fel a gyomrod és szedjél ki mindent, én egyiket se használom.
2011. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

na, újabb koplalókúrás anorex p.csa....

az unokahúgom 21 hónapos, kb ez a mennyiség az ebédje

2011. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha fogyni akarsz, akkor számold össze a szénhidrátott, a fehérjét stb...A testsúlyodnak megfeleően pl fehérjéből napi 1-2g kilónként.Ha 40 Kg vagy, akkor 80 gr fehérje.

Ezekről bővebben a testépítő oldalakon talász leírást.

2011. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mindez maximum 400 kcal, te mennyire vagy noooormális?
2011. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

tízórait a tejet tedd be reggelre

ebéd: kevés főrr krumpli, rizs, köles, hal, hus ha tudod azért variáld is néha de gondolom egész napi étrended volt ez

uzsi: zabfalatot vedd ki helyette vmilyen gyümölcs

vacsora: zöldségek, túró, kefír, hus, hal, tojás, savanyú káposzta, cékla, stb

2011. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!