Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hány éves korától engedtéte...

Ti hány éves korától engedtétek oda a gyerkőcöt a számítógéphez?

Figyelt kérdés
Mikor kapta meg élete első számítógépét?

2017. jún. 25. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
6 éves korától. Baromi kellemetlen volt nekem, amikor 10 évesen azt se tudtam, hogyan kell rákeresni valamire a neten, mert a szüleim nem engedtek soha a gép közelébe. Minél előbb, annál jobb.
2017. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%

Anno 10-12 évesen kaptuk meg az első számítógépet(ez 15 éve volt egyébként). Internet akkoriban nem volt elterjedt, így max a sulis infó órán tanultakat gyakoroltuk, illetve játszottunk rajta.


Volt szomszédomnak a kisfia 3 évesen már nyomatta a youtube-ot(ez 10 éve volt kb).


Láttam olyan kisiskolást is, aki elment anyukájával orvoshoz és amíg anyukát vizsgálták a gyerek a tableten játszott. Nem tudom hány éves volt, de szerintem nem járt még iskolába.


Szerintem felesleges iskolás kor előtt géphez ültetni. Úgyse tud vele mit kezdeni óvodásan max játszik valamit. Azt meg lehet másképp is.

2017. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!