Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évesen engedtétek meg a...

Hány évesen engedtétek meg a gyereketeknek, hogy bedugjon valamit a konnektorba? És hány éves kortól vágta már fel magának a húst?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

4 éves a fiam. konnektort nem engedem még, de persze előfordul, hogy nem szól, hanem csinálja, mert nagyon önálló próbál lenni :S

húst próbálja felvágni, a felét szoktam neki felvágni, a többivel ő próbálkozik, de még nem az igazi :)

2014. febr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A konnektort nem engedem, de mint az előzőnek, az én 3,5 éves fiam is van, hogy nem szól, csak bedugja, mert ő ettől nagy fiúnak érzi magát. De ilyenkor elmondom, hogy legközelebb szóljon.


A hússal már párszor próbálkozott, de az nem igazán érdekli, úgyhogy rendszerint felvágjuk neki.

2014. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És egy 8 éves gyereknek engednétek ezeket?
2014. febr. 23. 18:15
 4/6 anonim ***** válasza:
8 évesnek persze. azért a hús felvágása 8 évesen remélem nem komoly kérdés, ha mást nem, iskolában a menzán biztos kap kést :D
2014. febr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De, sajnos komoly a kérdés. Anyuka nem engedi használni, a kislány pedig kifejlesztett már egy módszert. Felszúrja a húst a villára, és harap belőle. Gondolom, hogy az iskolában is ezt csinálja.

Én igazság szerint csak megakartam bizonyosodni róla, hogy nem vagyok egyedül azzal, hogy ezeket már mind megcsinálhatná 8 évesen.

2014. febr. 23. 19:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Ötéves a gyermekem, konnektorhoz természetesen nem nyúlhat (még bent vannak amúgy is vakdugók), a húst meg ereje híján nem tudja fölvágni, de egyébként próbálgat késsel enni.


A nyolcévesnek nyilvánvalóan odaadnám a kést (hisz az ötévesnek is odaadom), valószínűleg a konnektorba is megengedném, hogy bedugjon egy dugót, ha megtanulta, hogy ezt csak száraz kézzel teheti.

2014. febr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!