Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vágytok néha arra, hogy pár...

Vágytok néha arra, hogy pár napot a gyerek (ek) nélkül töltsetek?

Figyelt kérdés
Természetesen úgy, hogy megbízható helyen vannak, gondos kezekben. (Pl. nagyszülők)
2017. márc. 31. 09:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Természetesen. De sokszor néhány óra csönd is elég körülöttem, hogy ismét feltöltődjek.

Tavaszi szünetben mennek is nagyszülőkhöz a lányaim, már nagyon várják őket, nekem meg lesz egy kis időm magamra is.

2017. márc. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
3 gyerek van. A legkisebb 5 éves. Hosszú évek után a tavalyi volt az első amikor mind a 3 gyerek elment a mamához 4 napra. Az első nap jól elvoltunk, este már túl nagy volt a nyugi, másnap délelőtt csak kínlódtunk mert olyan üres volt minden. Délután a 2 kisebbet haza hoztuk, a nagy még nagyon akart maradni :D
2017. márc. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Minden nap van egy ilyen kérdés, lapozgass kicsit vissza. Ha mégsincs kedved keresgélni, összefoglalom neked: a társaság fele véresen lázad az ellen, hogy egy órát is a babája nélkül töltsön, mert a kötődés meg a kicsi lelkivilága, stb, a másik fél szerint mindenkinek jár a szórakozás, és van egy fennmaradó kisebbség, aki szeretne néha gyerek nélkül lenni, de nem tudja megoldani és csak ezt elpanaszolni jön ide.
2017. márc. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Utolso szuper valasz :) :) Valoban igy van, pacsi :)
2017. márc. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Egy-egy delutan is tokeletesen kikapcsol.

Mozi, kave, seta, terepjarozas a ferjemmel stb.

Harom gyerek van.

2017. márc. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
ÉN igen, ezért kicsi kora óta úgy szoktattam mind a gyermekem, mind saját magam (!) - mert nekem is hozzá kellett szoknom, hogy bűntudat nélkül töltsek időt a gyermekem nélkül -, hogy fokozatosan egyre több időt töltsön a nagyszülőknél. Ezt a gyakorlatban azt jelentette, hogy kb. fél éves korától eleinte pár órát töltött velük, majd fokozatosan emeltük az időtartamot. Kb. egy éves korában már ott is aludt a nagyszülőknél gond nélkül. Ovis korban már több napot is elvolt a nagyszülőkkel. Pl. rendszeresen viszik wellness-programokra, amit a gyerek borzasztóan élvez. Mi így alakítottuk és az a tapasztalatom, hogy hosszú távon megéri.
2017. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Igen.
2017. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
Igen vágyom.Sajnos nincsenek nagyszülők és kicsik a gyerekek,ez még várat magára :) de nagyon jó lenne.Eddig .Ég csak velük mentünk ide-oda,de az is kikapcsol azert
2017. márc. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Akár egy hetet is!

6 éve nem telt el ugy nap hogy ne lettünk volna együtt.

2017. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

Én nagyon vágyom pár nap nyugira. :D És bevallom és nem szégyenlem... :D

Nekem csak kettő van, 4 és 2.5 évesek. Heti 1 alkalommal elviszi őket anyu 2-3 órára, én ilyenkor győzőm utolérni magam itthon. Az elmúlt 3 évben ajándék pénzből eltudtunk menni (évente 1x 3nap) wellnesselni a férjemmel, amikor egyszer ez kapcsán kiraktam egy kérdést ide, fúúúú, hát ne tudjátok meg mit kaptam... Voltam én is mindenféle szar anya meg minek szültem gyereket stb... :D Idén nem mentünk mert lecsúsztunk a téliekről, tavasszal meg már nem akartunk, így most nagyon hiányzik az a pár nap nyugi. De nem baj, kibírjuk őszig. :)

2017. márc. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!