Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereknek sok a napi...

2 éves gyereknek sok a napi 2,3 óra tévénézés? Lehet ezért lemaradva a korárához képest?

Figyelt kérdés

2017. jún. 30. 08:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon sok!

Egyáltalán nem kéne tv-t néznie.

Simán meglenne tv nélkül is, ha nem lenne rászoktatva.

2017. jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
a kicsi 2,5 éves, van még 2 nagy is..A kicsit abszolút nem érdekli,hogy megy...néha néha rá pillant ha valami olyat hall,de ennyi. A 2 nagy se nézi 2-3 órát,bekapcsolják aztán az a háttérzaj....én meg állandóan kikapcsolom mert megy,de már rég nincs egyik se a közelébe.
2017. jún. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Nálunk egész nap ment,de nem nézte konkrétan sose. Mégis koránál fejlettebb volt már akkor is,most is még az 4,5évesen.
2017. jún. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%

Az ősanyák majd ráharapnak a kérdésre milyen káros a tv..

Ha foglalkozva van a gyerekkel akkor nincs semmi gond.

2017. jún. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem sok. Én nem vagyok a TV ellen, közel 2 éves a fiam néz mesét és persze tudom minden gyerek más de nála kb fél óra mesenézés oké, 1 óra után már nem lehet bírni vele egyáltalán.
2017. jún. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%

Lányom 2,5 éves. Reggel és este néz mesét összesen kb. 3 órát. 2 éves kora előtt elkezdett beszélni, mostanra be nem áll a szája. Választékosan, mások számára is érthetően beszél. 3-4 éveseknek keszült foglalkoztató füzeteket gond nélkül megold, rengeteg dalt, verset tud. Imádja a mesekönyveket, nagyon szeret szerepjátékozni, építeni, babázni stb.


Nem a mese nézéssel van a gond, hanem azzal, ha mellette nem foglalkoznak a gyerekkel.

2017. jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%
Dehogy sok. Szerinted megis mi baja lesz? Elobb utobb ugyis szelektalni fogja hogy mi tetszik neki es mi nem. Addig orulj amig tvzik mert felnott koraban jo esellyel internet, mobil es kozossegi media fuggo lesz. Akkor mar inkabb a tv.
2017. jún. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
Ha mellette foglalkoztok vele akkor semmi baj a tv-vel. En fiam is kb. ennyit nezte, 5 eves kora ota (kozepso csoportos ovis volt) folyekonyan olvas es nagybetukkel siman ir. Szofogado, udvarias gyerek, hiszti nelkul. A tv nem a pokolbol valo, csak azok utasitjak ki az eletukbol akik nem tudnak vele okosan banni. Azoknal meg jobb is.....
2017. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%

Ismerőseknél kezdettől fogva folyamatosan megy a tévé a kicsinek. Szereti nézni, de mással is foglalkozik, játszik nem egyfolytában nézi.

Nincs lemaradva egyáltalán, most másfél éves.

Szerintem a túl sok tévé káros LEHET, de ettől még nem fog visszamaradni. De ha valaki eleve lassabban fejlődik vagy valami nehézsége van, akkor esetleg rontHAT.

De szerintem egészséges gyereknek nem lesz semmi baja.

2017. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Rengeteg. Csak a lusta anyák rakják ennyi időre tv elé a gyereket hogy addig se kelljen vele foglalkozni.
2017. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!